Czajnik elektryczny Smeg MINI KLF05BLEU - Czarny 800 ml
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
CZAJNIK ELEKTRYCZNY MINI SMEG KLF05BLEU
SMEG KLF05BLEU to włoskiej produkcji wysokiej jakości czajnik elektryczny, który doskonale sprawdzi się w każdym domu. Czajnik należy do urządzeń linii 50's Style, która designem idealnie wpisuje się w estetykę lat 50. Lśniący korpus w kolorze czarnym, chromowana podstawa i uchwyt oraz opływowe kształty sprawiają, że czajnik elektryczny SMEG KLF05 będzie gwiazdą w każdej kuchni.
Czajnik MINI SMEG KLF05BLEU ma pojemność 800 ml oraz wskaźnik, dzięki któremu możemy kontrolować poziom wody wewnątrz urządzenia. Funkcja automatycznego wyłączania przy pustym czajniku zapewnia bezpieczeństwo użytkowania nawet w chwilach nieuważnego uruchomienia. SMEG KLF05BLEU nie ma funkcji regulacji temperatury i automatycznie kończy pracę po osiągnięciu 100°C.
PARAMETRY TECHNICZNE SMEG KLF05BLEU
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie: | Połysk |
| Linia: | 50's Style |
| Kolor wieczka: | Czarny |
| Kolor podstawy: | Chromowany |
| Kolor uchwytu: | Chromowany |
| Kolor dzióbka: | Chromowany |
| Kolor przewodu zasilającego: | Szary |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał podstawy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wieczka: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał uchwytu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał dzióbka: | Stal nierdzewna |
| Typ sterowania: | Dźwignia |
| Materiał dźwigni: | Stal nierdzewna |
| Wtyczka: | (F;E) Schuko |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Długość przewodu zasilającego: | 1 m |
| Pojemność: | 0,8 l / 3 filiżanki |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Otwieranie wieczka z systemem Soft Opening: | Manualne |
| Filtr wylewki: | Tak |
| Materiał filtra: | Stal nierdzewna |
| Automatyczne wyłączenie: | Tak, przy 100° C |
| Automatyczne wyłączenie przy pustym czajniku: | Tak |
| Ukryty element grzewczy: | Tak |
| Schowek na przewód zasilający: | Tak |
| Podstawa antypoślizgowa: | Tak |
| Obrotowa podstawa 360°: | Tak |
| Szerokość: | 200 mm |
| Głębokość: | 152 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Szerokość opakowania: | 247 mm |
| Głębokość opakowania: | 218 mm |
| Wysokość opakowania: | 257 mm |
| Waga netto: | 1 kg |
Gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy od daty zakupu.
Opinie o Czajnik elektryczny Smeg MINI KLF05BLEU - Czarny 800 ml
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMój ulubiony produkt :).2025-12-20
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemSuper szybka przesyłka,dobrze zapakowane2025-02-04
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemCzajnik jest sliczny bardzo funkcjonalny !! Ozdoba mojej kuchni !! Dziekuje !!2024-05-13
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo dobry kontakt ,błyskawiczna wysyłja.Pelen profesjonalizm!2024-04-29












