
Czajnik elektryczny z regulacją temperatury Smeg KLF04BLEU - Czarny 1,7 l
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
CZAJNIK ELEKTRYCZNY SMEG KLF04BLEU
SMEG KLF04BLEU to włoskiej produkcji wysokiej jakości czajnik elektryczny, który doskonale sprawdzi się w każdym domu. Czajnik należy do urządzeń linii 50's Style, która designem idealnie wpisuje się w estetykę lat 50. Lśniący korpus w kolorze czarnym, chromowana podstawa i uchwyt oraz opływowe kształty sprawiają, że czajnik elektryczny SMEG KLF04 będzie gwiazdą w każdej kuchni.
Czajnik SMEG KLF04BLEU ma pojemność 1,7 l oraz wskaźnik, dzięki któremu możemy kontrolować poziom wody wewnątrz urządzenia. Funkcja automatycznego wyłączania przy pustym czajniku zapewnia bezpieczeństwo użytkowania nawet w chwilach nieuważnego uruchomienia. SMEG KLF04BLEU posiada funkcję regulacji temperatury, dzięki której możemy dostosować temperaturę wody w siedmiu poziomach od 50°C do 100°C. Czajnik automatycznie skończy pracę, gdy woda osiągnie wskazaną przez nas temperaturę.
PARAMETRY TECHNICZNE SMEG KLF04BLEU
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie: | Połysk |
| Linia: | 50's Style |
| Kolor wieczka: | Czarny |
| Kolor podstawy: | Chromowany |
| Kolor uchwytu: | Chromowany |
| Kolor dzióbka: | Chromowany |
| Kolor przewodu zasilającego: | Szary |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał podstawy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wieczka: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał uchwytu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał dzióbka: | Stal nierdzewna |
| Typ sterowania: | Dźwignia |
| Materiał dźwigni: | Stal nierdzewna |
| Wtyczka: | (F;E) Schuko |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Długość przewodu zasilającego: | 1 m |
| Ustawienia temperatury: | 50°C, 60°C, 70°C, 80°C, 90°C, 95°C, 100°C |
| Utrzymywanie temperatury: | Tak |
| Wyłączenie dźwięku: | Tak |
| Pojemność: | 1,7 l / 7 filiżanek |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Otwieranie wieczka: | System Soft Opening |
| Filtr wylewki: | Tak |
| Materiał filtra: | Stal nierdzewna |
| Filtr przeciwkamienny: | Tak, demontowalny |
| Automatyczne wyłączenie: | Tak, przy osiągnięciu wybranej temperatury |
| Automatyczne wyłączenie przy pustym czajniku: | Tak |
| Podświetlane elementy sterowanie: | Tak |
| Sygnał dźwiękowy: | Włączenie, wyłączenie, początek cyklu, koniec cyklu |
| Ukryty element grzewczy: | Tak |
| Schowek na przewód zasilający: | Tak |
| Podstawa antypoślizgowa: | Tak |
| Obrotowa podstawa 360°: | Tak |
| Szerokość: | 226 mm |
| Głębokość: | 171 mm |
| Wysokość: | 275 mm |
| Szerokość opakowania: | 294 mm |
| Głębokość opakowania: | 228 mm |
| Wysokość opakowania: | 260 mm |
| Waga netto: | 1,8 kg |
Gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy od daty zakupu.
Opinie o Czajnik elektryczny z regulacją temperatury Smeg KLF04BLEU - Czarny 1,7 l
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemWszystko ok. Szybko i sprawnie.2026-04-15
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemCzajnik elegancki ,spełnia rolę wizualna i daje jakość To idealne połączenie Zależało mi na regulacji temperatury Polecam Jestem zadowolona2026-02-17
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemCzajnik kupiony do nowej kuchni wygląda przepięknie.Regulacja temperatury działa ok.Żona zachwycona,a to najważniejsze.Obsługa sklepu i wysyłka na najwyższym poziomie.Bardzo dobrze zabezpieczony towar2026-02-15
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemCzajnik jest piękny! Jest to duża ozdoba w kuchni i bardzo cieszy oko :) Zaskoczyła mnie jego waga, bo słyszałam, że jest ciężki, a ja tak nie uważam i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Do tego rączka jest świetnie wyprofilowana, więc bardzo wygodnie się go używa. Wodę gotuje szybko, głośność standardowa, nie zauważyłam większych różnic między innymi czajnikami, które miałam. Dźwięk włączania i końca gotowania można wyłączyć, gdyby komuś to przeszkadzało. Jedyną dla mnie wadą jest miarka poziomu wody. Przyzwyczaiłam się do szklanego czajnika, gdzie ten poziom od razu widać, a tu jednak ta skala pod rączką mocno mi to utrudnia. No ale jeden minus przy tylu zaletach da się znieść ;) Ja go bardzo polecam.2026-01-29
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemPięknie wygląda, dobrze wykonany, sprawuje się jak na razie bardzo dobrze.2025-03-15
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemPolecam. Wszystko zgodne z opisem2025-02-17
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemSerdecznie polecam! Dostawa przed deklarowanym czasem, produkt dobrze zabezpieczony, komunikacja również sprawna :-)2025-02-15
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemDoskonały. Design- marzenie, i retro, i ponadczasowość. Dźwięki- jak z elfickiej krainy, jestem zachwycona!2023-05-05
Z naszego bloga










