Opinie o Kawa ziarnista Zicaffe Supercrema La Crema in Tazza 1kg

  • Doskonała mieszanka ziaren arabiki i robusty. Charakteryzuje się wyraźnym smakiem orzechów laskowych zwieńczonym czekoladowym posmakiem. Kawa świetnie nadaje się do przygotowania włoskiego espresso oraz wszelkich mlecznych specjałów.
Kod produktu: 8002076100037
Producent: ZICAFFE

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 3 Średnia ocena: 4.67
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Grzegorz, Nadarzyn
2021-04-27
duża przyjemność
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 4 / 5 )
Autor: Łukasz, Bydgoszcz
2019-01-15
Nie piłem żadnej słabej kawy od Zicaffe, a piłem już chyba wszystkie. I w tym przypadku, mieszanka ta spełnia oczekiwania. Jest wszystko to co lubię: goryczka, pełne body, świetna crema, nuty orzechów, dobrego tytoniu i trochę sianka. ;-) Dobrze smakuje po przedłużeniu wodą. Nie jest to najlepsza kawa od "Zi", ale jest naprawdę solidna.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Justyna, Dąbrowa Górnicza
2018-02-24
Opakowanie stanowi doskonałe odzwierciedlenie tego co oferuje zawartość. Słodka, orzechowa z czekoladowym posmakiem. Dobrze zbalansowana, dość intensywna w smaku. Body raczej wysokie dzięki czemu dobrze komponuję się z mlekiem. Nie wiem jaka jest zawartość Robusty (przypuszczam, że coś na poziomie 40%), ale jak dla mnie idealna. O wiele bardziej mi smakowała niż Zicaffe Crema in Tazza Superiore. Parzyłam w kawiarce, phinie oraz aerepressie i za każdym razem uzyskiwałam bardzo dobre rezultaty. Niniejszym wpisuję na listę ulubionych i na pewno kupię jeszcze nieraz :-)
Opinia naszego klienta w
    pixel