Dzień Szefa - odbierz kawowy prezent

Rabaty na dzień szefa

16 października obchodzimy Dzień Szefa, który dla nas jest Dniem Najlepszego Szefa Na Świecie. Z tej okazji nasz szef Grzegorz pragnie wręczyć Klientom sklepu Konesso.pl kawowe prezenty. Składając zamówienie w naszym sklepie w dniach 16-17 października, otrzymasz od nas upominek w postaci kawy, syropu do kawy lub kawowego gadżetu. Rodzaj prezentu dla Szefa zależy od wysokości kwoty Twojego zamówienia.

Automatycznie do Twojego zamówienia zostanie przypsiany losowy produkt gratisowy z dostępnych na liście, możesz go zmienić klikając w wybrany przez Ciebie gratis, tak by został oznaczony zieloną ramką.

1

PRÓG

od 49 zł

Twój kawowy prezent

Jeśli wartość Twojego zamówienia wyniesie 49 zł, to jako prezent otrzymasz jeden z przedstawionych poniżej syropów do kawy Monin lub podkładkę pod kubek z logo Konesso.

2

PRÓG

od 179 zł

Twój kawowy prezent

Dla zamówień od 179 zł, dodatkowo jako prezent przysługuje włoska kawa mielona Kimbo Aroma Gold 250g lub wysokiej jakości kawa ziarnista Bazzara Dodicigrancru 250g. Możesz także wybrać dzbanek filtrujący wodę Aquaphor

3

PRÓG

od 349 zł

Twój kawowy prezent

Jeżeli złożysz zamówienie za minimum 349 zł, jako prezent możesz otrzymać jeden z zestawów syropów smakowych Monin lub jedną z dwóch włoskich kaw ziarnistych z palarni Gima.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel