Czwarte urodziny palarni HAYB - kawy 20% taniej!

Kawy do espresso 20% taniej!

W ofercie palarni HAYB znajdziecie wyjątkowe kawy do espresso, kawy wypalone z myślą o posiadaczach ekspresów automatycznych i kolbowych. Wyjątkowe ziarna arabiki - mieszanki, ale także kawy jednorodne, które składają się ziaren pochodzących z jednego regionu świata np. HAYB Brazil Cerrado. Średnio i ciemno palone kawy HAYB do espresso posiadają zupełnie inny smak i aromat, dzięki czemu każdy znajdzie co dla siebie.

Teraz kawy HAYB do espresso możesz kupić z rabatem 20%! Dodatkowo wybierając kawę w kilogramowym opakowaniu otrzymujesz dostawę gratis!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Kawy Hayb do espresso

Kawy Hayb pod espresso

Kawy Hayb pod alternatywne sposoby parzenia

Kawy pod przelewy do 20% taniej!

HAYB to także doskonałe kawy ziarniste przeznaczone do alternatywnych metod parzenia. Jasno palone stuprocentowe arabiki, które charakteryzują się wyśmienitym smakiem i intensywnym aromatem. Dużą popularnością cieszy się seria kaw HAYB Się Przelewa, w której znajdziemy coś dla fanów owocowej słodyczy oraz miłośników aromatów kwiatowych - teraz kawy z serii Się przelewa 20% taniej!. Z powodzeniem możemy zaparzyć je w ekspresach przelewowych, ale także metodami alternatywnymi typu Chemex, drip czy Aeropress. Hayb w swojej ofercie posiada najlepsze kawy do chemexa, dripa czy aeropressa, Sprawdź koniecznie!

Kawy z serii Speciality Single Origin dostępne z rabatem 15%. Dodatkowo wybierając kawę w kilogramowym opakowaniu otrzymujesz dostawę gratis!

Kawy ziarniste Hayb pod przelew

Polecane
Kawa ziarnista HAYB Blue Espresso Blend 1kg
( Brak opinii ) Kawa ziarnista HAYB Blue Espresso Blend 1kg
101,63 zł netto 125,00 zł brutto 125,00 zł 2500 pkt.
Kawa ziarnista HAYB Yellow Espresso Blend 1kg
( Brak opinii ) Kawa ziarnista HAYB Yellow Espresso Blend 1kg
96,75 zł netto 119,00 zł brutto 119,00 zł 2380 pkt.
Kawa ziarnista HAYB Sie Przelewa Klasyk 250g
( Brak opinii ) Kawa ziarnista HAYB Sie Przelewa Klasyk 250g
27,64 zł netto 34,00 zł brutto 34,00 zł 680 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel