Bohater Miesiąca - włoskie kawy Trismoka

Bohater Miesiąca to cykliczna akcja w sklepie Konesso.pl, dzięki której poznacie lepiej wyjątkowe produkty dostępne w naszej ofercie. Na Bohatera Miesiąca wybieramy dany produkt lub grupę produktów, które zasługują na szczególną uwagę naszych Klientów. Bohaterem Miesiąca w lutym są włoskie kawy Trismoka, dzięki czemu przez cały miesiąc możecie kupić je w atrakcyjnie niskich cenach.

TRISMOKA

Trismoka to rodzinna włoska palarnia kawy, która nieustannie od ponad 50 lat promuje kulturę doskonałego espresso za sprawą wysokiej jakości mieszanek. Firma pochodzi z malutkiej włoskiej miejscowości Paratico, znajdującej się w Lombardii, ale jej produkty znane są na całym świecie. W 1978 roku firma dokonała ogromnych zmian, które umożliwiły otwarcie się na szersze grono klientów, ale w żadnym aspekcie nie wpłynęło to na wysoką jakość produkowanej kawy, która posiada wielu miłośników. Trismoka stawia na jakość, ale również dba o zachowanie tradycji palarni, dlatego nad staranną selekcją ziaren czuwa senior rodziny Gino Uberti. Dzięki ogromnej wiedzy i zaangażowaniu całego zespołu finalnie otrzymujemy doskonałe kawy, które mamy przyjemność gościć w naszym sklepie.MIESZANKI TRISMOKA

W sklepie Konesso.pl znajdziecie blendy Trismoka przeznaczone do ciśnieniowych metod parzenia. Są to kawy palone dosyć ciemno we włoskim stylu, które swoje najlepsze właściwości smaku i aromatu zaprezentują nam po przygotowaniu w ekspresach automatycznych, kolbowych a także włoskich kawiarkach. Kompozycja różnych gatunków kawy sprawia, że mieszanki Trismoka charakteryzują się wyjątkowym smakiem. Kawy Trismoka sprawdzą się w formie aromatycznej, intensywnej kawy czarnej oraz w połączeniu z aksamitnie spienionym mlekiem, jako cappuccino lub latte.

Zobacz więcej >>
Mieszanki kawy Trismoka

Wybierz kawy Trismoka

Mieszanki Trismoka

Zobacz więcej >>

KAWY JEDNORODNE TRISMOKA

Inna ciekawą propozycją są jednorodne arabiki Trismoka, czyli kawy złożone z ziaren pochodzących z jednego regionu świata. Takie kawy pozwalają nam dokładnie poznać smak charakterystyczny wyłącznie dla danego gatunku ziaren. Wśród nich znajdziemy kawy z Panamy, Kostaryki czy Kolumbii. Jednorodne kawy Trismoka również najlepiej sprawdzą się do przygotowania w ekspresach ciśnieniowych i kawiarkach.

Zobacz więcej >>
Mieszanki kawy Trismoka

Wybierz kawy jednorodne Trismoka

Kawy jednorodne Trismoka

Zobacz więcej >>

KAWY MIELONE TRISMOKA

Trismoka w swojej ofercie posiada również wysokiej jakości kawy mielone, które są bardzo proste w przygotowaniu. Są to klasyczne mieszanki Trismoka w formie zmielonych ziaren w szczelnie zamkniętych opakowaniach chroniących ich świeżość na dłużej.

Zobacz więcej >>

Wybierz kawy mielone Trismoka

Kawy mielone Trismoka

Zobacz więcej >>
pixel
Podziel się swoim komentarzem z innymi