Black Friday w Konesso.pl zmieniamy na Black Weekend

Ponad 400 produktów w bandyckich cenach!

Przez Dziki Zachód gnał dyliżans z dostawą świeżo wypalonej kawy. Mieszkańcy okolicznych miast mieli dopiero poznać jej niezwykły smak. Cała podróż przez Nowy Świat przebiegała bez żadnych problemów aż do tej chwili. Kierowca dyliżansu wjechał do miasta zwanego Black Friday, ale nie znając historii tego miejsca, nie wiedział, co go czeka.

Black Friday od lat było opanowane przez bandę okrutnych złoczyńców, którzy za nic mieli dobro mieszkańców i skupiali się wyłącznie na swoich interesach. Była to groźna wataha, która rewolwerem władała znakomicie, ale już dawno straciła resztki sumienia. Dyliżans z kawą miał być kolejną bardzo łatwą okazją do wzbogacenia się.

Bandyci ruszyli jak po swoje, a kierowca dyliżansu był całkowicie bezradny. Gdy już wszyscy myśleli, że przygoda kierowcy kończy się w Black Friday, niespodziewanie pojawił się odważny kowboj o imieniu Weekend. Był to najszybszy rewolwerowiec Dzikiego Zachodu, a o jego czystym sercu śpiewano pieśni. Ratując dyliżans, jednocześnie wyzwolił miasto z rąk bandytów i jak to miał w zwyczaju odjechał bez słowa.

Oddając pokłon bohaterowi, nazwę miasta zmieniono na Black Weekend, a wdzięczny kierowca zapoznał mieszkańców z wyśmienitą kawą, którą pokochali od razu. W taki oto sposób kawa na stałe zagościła w Black Weekend, a mieszkańcy nie potrafili bez niej żyć.

Dostawa na Black Friday

Wystrzałowe oferty rabatowe

pixel