Opinie o Ekspres do kawy ASCASO Dream Kid Blue PID +GRATISY

  • Idealny do domu hiszpański ekspres kolbowy Ascaso. Został wyposażony w nowoczesny system PID, który umożliwia kontrolę temperatury parzenia, odpowiednią do przygotowania wyśmienitej kawy. Ekspres posiada podświetlany zbiornik na wodę o pojemności 1.3 l.
Producent: ASCASO

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 3 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Dorota, Lublin
2018-05-21
Ascaso to od lat dla mnie najlepsza marka ekspresów. W końcu udało mi się kupić go do domu i akurat, gdy wyszła wersja z PID. Kawa wychodzi jak z bajki, a całe działanie ekspresu to poezja. POLECAM!
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Anna, Piła
2018-04-30
Piękny. Wygodny. Prosty. Doskonały! Daje dużo zabawy i umożliwia zaparzenie świetnej kawy. Duży plus za dostępność niemal wszystkich kolorów.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Kazimierz, Siedlce
2018-04-09
Jeśli chodzi o ekspres do domu to Ascaso przebija chyba wszystkie inne marki. Od zawsze byłem fanem tych hiszpańskich urządzeń, a teraz mam przyjemność mieć jedno w swoim domu. Zaparzona kawa jest oczywiście rewelacyjna, jak przystało na espresso z piękną cremą. Dysza do spieniania mleka jest ruchoma i bardzo wygodna. Obsługa nie sprawia żadnych problemów. Ascaso i Konesso mogę polecić każdemu z czystym sumieniem.
Opinia naszego klienta w
    pixel