Opinie o Młynek do kawy COMANDANTE C40 MK3 Nitro Blade - Red Sonja

  • Ręczny młynek Comandante C40 MK3 to produkt niemieckiej firmy. Został wykonany w kolorze Red Sonja. Comandante MK3 zapewnia nam dużą skale przemiału, bezawaryjność, precyzje. Jest wspaniałym rozwiązaniem dla osób chcących zaparzyć kawę na zewnątrz.
Producent: COMANDANTE

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 3 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: ELIZA, Gdynia
2020-02-16
Dziękuję przede wszystkim za szybką i profesjonalną dostawę. Młynek fantastyczny drogi ale i tak tańszy niż nie jeden ekspres. Cały czas próbuję i szukam nowych smaków kawy których do tej pory nie znałam. Polecam :)
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Henryk, Wrocław
2020-01-20
Młynek OK, ale ja w odróżnieniu do poprzedniczki zakochałem się w obsłudze - szybko, tanio i rzeczowo przy zakupie z małą reklamacją. Młynek używam z kawiarką bialetti brikka i nawet udaje mi się uzyskać ładną piankę (cremę), ale muszę jeszcze popróbować na innych odmianach kawy (la Brasiliana oro blu, bo smak jest zbyt ciężki i czekoladowy), które też zamierzam tu nabyć.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Monika, Książenice
2018-07-31
Młynek jest fantastyczny. Trochę trzeba popróbować, żeby ustalić grubość mielenia i ilość obrotów na konkretną porcję kawy - mnie już się to udało i moje espresso jest idealne. W zestawie jest zapasowy zbiorniczek z nakrętką. Cena dość wysoka, ale warto. Zakochałam się w nim od pierwszego mielenia:)
Opinia naszego klienta w
    pixel