Wyjątkowe oferty na leasing ekspresów do kawy

Leasing ekspresów do kawy

Leasing ekspresu do kawy to świetna opcja finansowania profesjonalnego urządzenia w wygodnych ratach. Jest to częsta forma wykorzystywana przez przedsiębiorców, ponieważ raty leasingowe można rozliczyć jako koszty uzyskania przychodu.

Na opcję leasingu najczęściej decydują się firmy, którym zależy na korzystaniu z profesjonalnego ekspresu ciśnieniowego, a nie decydują się na spory wydatek, jakim jest zakup nowego urządzenia.

Sklep Konesso przygotował ofertę leasingową dla 3 profesjonalnych ekspresów do kawy. Korzystając z niej do 31.05.2018 otrzymasz 3 lub 5 kg kawy gratis. Więcej szczegółów dotyczących leasingu ekspresu do kawy znajdziesz tutaj: https://www.konesso.pl/Leasing-ekspresow-do-kawy-PKO-Leasing-cinfo-pol-206.htmlNasze propozycjeJura WE8 - Ekspres Jura WE8 został wyposażony w duże, wygodne dla biura zbiorniki. Zbiornik na wodę ma 3 litry pojemności, zbiornik na ziarna 500 gram, a pojemnik na fusy mieści 25 porcji. Duże zbiorniki ekspresu Jura WE8 sprawiają, że idealnie sprawdza się on w miejscach, gdzie dziennie spożywa się około 30-50 kaw - średniej wielkości biura.

Jura X8 Ekspres jest doskonale przystosowany do parzenia od 70 do 120 zaparzonych kaw dziennie, posiada wydajny pojemnik na ziarno o pojemności 0,5 kg z możliwością rozszerzenia do 1kg. Ekspres posiada unikalny system uzupełniania świeżej wody, a graficzny wyświetlacz oraz przyciski specjałów kawowych zapewniają łatwą obsługę i nawigację po funkcjach ekspresu.

Saeco Aulika Focus - Ekspres dzięki, któremu będziesz w stanie przygotować kawy mleczne (cappuccino, latte) po naciśnięciu jednego przycisku bez konieczności przesuwania filiżanki. Dzięki dużej wydajności ekspresu oraz banalnie prostej obsłudze Aulika Focus doskonale sprawdza się w biurach gdzie wolno stojący ekspres będzie potrafił obsłużyć tak naprawdę każdy.


pixel