Kup ekspres Melitta i odbierz nawet 3 kg kawy gratis

Promocja Melitta

Melitta to niemiecka firma z tradycjami i wspaniałą historią, która zajmuje się produkcją automatycznych ekspresów do kawy oraz różnego rodzaju akcesoriów do parzenia kawy. Ekspresy Melitta to nie tylko wspaniały charakterystyczny design, ale przede wszystkim wysoka jakość wykonania w każdym calu. Bardzo łatwa obsługa ekspresów gwarantuje maksymalną wygodę użytkowania oraz oszczędność czasu. Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem automatycznego ekspresu do kawy, który przyrządzi Ci wyśmienita kawę i nie będzie sprawiam problemów z ciągłym serwisowaniem, to Melitta jest odpowiednim wyborem.

Teraz kupując ekspres automatyczny Melitta w sklepie Konesso, otrzymasz nawet 3 kg wspaniałej kawy ziarnistej gratis. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej promocji, wcale nie musisz się wysilać. Wystarczy, że zamówisz wybrany ekspres automatyczny Melitta, a kawa zostanie automatycznie dodana do Twojego zamówienia. W zależności od modelu ekspresu możesz otrzymać gratis 1, 2 lub nawet 3 kg kawy gratis.

Zapoznaj się z naszą ofertą urządzeń Melitta i otrzymaj nawet 3 kg kawy na dobry początek swojej przygody z ekspresem automatycznym. Oferta ważna do odwołania. 

https://www.konesso.pl/pol_m_Ekspresy_Producent_Melitta-4439.html

Polecane
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel