Jura on tour 2018 już za nami!

Jura on tour

Dnia 19.09 w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Jura on tour. Interesujące rozmowy w gronie pracowników Jura Poland oraz wszystkich dystrybutorów w Polsce to jedynie przedsmak tego, co wydarzyło się w Warszawie. Event był doskonałą okazją do zaprezentowania nowych rozwiązań zastosowanych w ekspresach do kawy Jura, ale także mieliśmy przyjemność poznać zupełnie nowe urządzenie szwajcarskiego producenta

Jedną z głównych nowinek przedstawionych na spotkaniu był J.O.E.®, czyli Jura Operating Experience. Jest to najnowocześniejszy system obsługi ekspresów automatycznych do kawy przez urządzenie mobilne. Dzięki J.O.E.®, który jest najbardziej intuicyjnym i najwygodniejszym sposobem korzystania z wszystkich zalet ekspresów do kawy, możemy kontrolować proces konserwacji ekspresu, przygotowywać kawę czy prowadzić statystyki w swoim urządzeniu Jura wyposażonym w funkcję Smart Connect. 


Prezentacja nowoczesnych technologii, odświeżonego designu sztandarowych ekspresów Jura, nowego profesjonalnego młynka do kawy ziarnistej czy nowoczesnej chłodziarki do mleka została okraszona premierą ekspresu do kawy Jura ENA 8. Jest to najnowsze urządzenie w rodzinie Jura, które jest przeznaczone do pracy w warunkach domowych. ENA 8 to bardzo kompaktowy ekspres, który zmieści się w każdej kuchni, a jego niezwykły design będzie ozdobą w naszych domach. Został wyposażony we wszystkie najnowsze technologie, a graficzny, czytelny wyświetlacz maksymalnie ułatwia nam obsługę. Ekspres jest produkowany w różnych wersjach kolorystycznych. Eleganckie połączenie aluminium i bieli, czerwieni lub czerni, a dla najbardziej wymagających kawoszy dostępna jest wersja, której obudowa w całości została wyprodukowana z aluminium. 

To, co jednak najbardziej przykuwa uwagę w ekspresie Jura ENA 8 to innowacyjny zbiornik na wodę, który imituje kryształową karafkę. Jego poręczna forma sprawia, że z niezwykłą łatwością możemy nim operować, a umiejscowienie go z boku ekspresu jest niespotykanym wcześniej rozwiązaniem.

Nowe ekspresy Jura będą dostępne w sklepie Konesso.pl już od połowy października.Ekspresy Jura - nowe modelePolecane
Ekspres do kawy JURA E60 Piano Black - NIEDOSTĘPNY
( Brak opinii ) Ekspres do kawy JURA E60 Piano Black - NIEDOSTĘPNY
3 088,62 zł netto 3 799,00 zł brutto 3 799,00 zł 75980 pkt.
Ekspres JURA Z6 Aluminium Black - NIEDOSTĘPNY
( Brak opinii ) Ekspres JURA Z6 Aluminium Black - NIEDOSTĘPNY
6 665,85 zł netto 8 199,00 zł brutto 8 199,00 zł 163980 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel