Ekspres do kawy Jura D6 - ograniczona ilość w obniżonej cenie

Ekspres do kawy Jura D6 Piano Black

Ograniczona ilość ekspresów!

JURA to niekwestionowany lider jakości wśród producentów automatycznych ekspresów do kawy do domu i biura. W ofercie producenta JURA znajdziemy wiele ekspresów, które doskonale sprawdzą się w zaciszu domowym i takim też ekspresem jest szczególnie ceniony przez miłośników espresso i kaw czarnych model Jura D6.

Automatyczny ekspres do kawy JURA D6 Piano Black nie jest modelem dostępnym w stałej sprzedaży i występuje jedynie jako oferta limitowana. Ograniczona ilość ekspresów D6 Piano Black dostępna jest teraz w sklepie Konesso.pl w mocno obniżonej cenie!

Promocja ważna jest tylko do wyczerpania zapasów!

Ciśnieniowy Ekspres do kawy Jura D6 Piano black

Dostępne specjały w ekspresie Jura D6:

Specjały kawowe w ekspresie Jura D6

Cechy ekspresu JURA D6:

Mieszanka klasycznego designu i funkcjonalności:

Przyrządzenie wyśmienitej kawy z ekspresem JURA D6 Piano Black jest bardzo proste, dzięki intuicyjnemu wyświetlaczowi tekstowemu i systemowi Easy Cappuccino z ergonomicznym pokrętłem. Automatyczny ekspres JURA D6 Piano Black charakteryzuje się klasycznym designem wzbogaconym o wysokiej jakości detale dodające charakteru - prezentuje się doskonale w każdej domowej kuchni. Zoptymalizowany zgodnie z najnowszymi zasadami ergonomii system spieniania mleka Easy Cappuccino pozwala przygotować specjały kawowe z dodatkiem mleka, takie jak cappuccino.

mleczna pianka
przygotwanie specjałów kawowych

Doskonała kawa

Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.) w ekspresie Jura D6 Piano Black optymalizuje czas ekstrakcji, zapewniając espresso w standardzie najlepszych kawiarni, a technologia gładkiej pianki Fine Foam Technology odpowiada za idealnie spienione mleko do przygotowania cappuccino. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zastosowanym w ekspresie Jura D6 w swoim domu stworzysz prawdziwą kawiarnię.

Intuicyjna obsługa ekspresu

Obsługa za pomocą czytelnego wyświetlacza tekstowego i pokrętła o zoptymalizowanej ergonomii jest intuicyjna i bardzo szybka. Dzięki dostępnemu opcjonalnie transmiterowi Smart Connect ekspres Jura D6 Piano Black może być również obsługiwany z pozycji smartfona lub tabletu.

front ekspresu Jura D6
jakość czystej wody

Inteligentny system oczyszczania wody

Stosowanie filtra wody w ekspresie do kawy to gwarancja najwyższej jakości wody, a co za tym idzie czystego smaku kawy. Filtr JURA CLARIS chroni ekspres przed osadami z kamienia oraz wytrąca z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach, jednocześnie pozostawiając zawarte w niej związki mineralne ważne dla zdrowia człowieka. Opracowany przez inżynierów JURA inteligentny system wody (I.W.S.®) optymalizuje korzyści wynikające ze stosowania filtra. Ekspres D60 połączony jest z filtrem CLARIS bezprzewodowo za pomocą technologii RFID. Stosowanie filtra nigdy nie było łatwiejsze i bardziej niezawodne.


Polecane
Ekspres do kawy JURA ENA 8 Red Sunset - NIEDOSTĘPNY
( Brak opinii ) Ekspres do kawy JURA ENA 8 Red Sunset - NIEDOSTĘPNY
3 739,02 zł netto 4 599,00 zł brutto 4 599,00 zł 91980 pkt.
Ekspres do kawy JURA D6 Piano Black - NIEDOSTĘPNY
( Brak opinii ) Ekspres do kawy JURA D6 Piano Black - NIEDOSTĘPNY
2 844,72 zł netto 3 499,00 zł brutto 3 499,00 zł 69980 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel