Chroń środowisko i odbierz rabat -21% na zakupy

Wspólnie dbajmy o naszą planetę!

21% ZNIŻKI na marki Sodastream, Aquaphor, Miir

Wykorzystaj kod rabatowy

Odkryj kod DzienZiemi

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi, czyli święto, które ma zwrócić naszą uwagę na temat ochrony środowiska i zwiększyć naszą świadomość. Ziemię mamy tylko jedną, dlatego musimy odpowiednio o nią dbać i nie możemy dłużej zwlekać z naszymi działaniami. Zaczynając od kilku prostych kroków, takich jak segregacja odpadów, zmniejszanie zużycia tworzyw sztucznych czy korzystanie z ekologicznych środków transportu możemy dołożyć swoją cegiełkę do ochrony środowiska. Z okazji Dnia Ziemi pragniemy objąć rabatem ekologiczne produkty z naszego sklepu, które sprawią, że Twoje codzienne czynności staną się przyjazne naszej planecie. Jeden dzień na ochronę środowiska to zdecydowanie za mało, dlatego naszą promocję przedłużamy do 30 kwietnia.
Korzystając z kodu rabatowego DzienZiemi, otrzymujesz zniżę 21% na produkty marki SodaStream, MiiR i Aquaphor.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Uratuj ziemię z wyjatkowymi produktami

SodaStream

SodaStream to producent wysokiej jakości ekspresów do gazowania wody, dzięki którym zwykłą wodę zamienisz w orzeźwiającą wodę gazowaną. Każdy z nas wypija średnio 30 litrów wody miesięcznie - w tym gazowaną i w postaci smakowych napojów, generując średnio 442 plastikowych butelek rocznie, które nie trafiają do recyclingu, ale niszczą naturę i ekosystem.
Korzystając z saturatorów i butelek wielokrotnego użytku SodaStream, możemy całkowicie zrezygnować z zakupu wody i napojów w plastikowych butelkach.

Zobacz więcej

Aquaphor

Aquaphor to producent systemów uzdatniania wody do domu i przedsiębiorstw. W ofercie Aquaphor znajdziemy bardzo popularne dzbanki filtrujące wodę, butelki wielokrotnego użytku, filtry nakranowe i podzlewozmywakowe, a także systemy odwróconej osmozy. Zakup każdego rodzaju filtracji wody jest jednorazowy, a jest inwestycją na lata, która szybko się zwraca i ma pozytywny wpływ na nasze środowisko. Standardowy wymienny wkład filtrujący wodę oczyszcza około 150-200 litrów wody kranowej i skutecznie działa nawet przez 2 miesiące, co powoduje, że możemy zapomnieć o wodzie w plastikowych butelkach ze sklepu.

Zobacz więcej

MiiR

W ofercie prosucenta MiiR znajdują się wysokiej jakości butelki na wodę, kubuki termiczne i termosy, dzięki którym swój ulubiony napój możemy zabrać ze sobą wszędzie. Korzystając z butelek wielokrotnego użytku MiiR, nie musimy kupować kolejnych napojów w butelkach, dzięki czemu możemy znacznie ograniczyć zużycie plastiku.

Zobacz więcej
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel