Bohater Miesiąca - Melitta Aroma Fresh

Bohater Miesiąca to cykliczna akcja promocyjna w sklepie Konesso.pl, która ma na celu przybliżyć Wam wyjątkowe produkty z naszej szerokiej oferty. Stali Klienci naszego sklepu doskonale wiedzą o tym, że każdy Bohater przynosi ze sobą atrakcyjne rabaty i tak jest również tym razem. W lutym na Bohatera Miesiąca wybraliśmy ekspres do kawy Melitta Aroma Fresh, który przez cały miesiąc będziecie mogli zakupić z mocno obniżoną ceną.

EKSPRES PRZELEWOWY MELITTA AROMA FRESH

Kup taniej >>

EKSPRES PRZELEWOWY MELITTA AROMA FRESH THERM

Kup taniej >>
logo Melitta

Historia marki Melitta

Melitta to znany na całym świecie niemiecki producent ekspresów do kawy, akcesoriów do parzenia kawy oraz samej kawy. Firma jest obecna w wielu krajach całego świata, co pozwala dotrzeć z szeroką ofertą do ogromnej liczby klientów. Melitta to firma, która posiada bogatą, ponad stuletnią historię, a jej początek to rok 1908. Niemiecka gospodyni Melitta Bentz odkryła świetny sposób na zaparzenie kawy bez fusów. Wykorzystała do tego miedziany garnek z otworami na spodzie i wyłożyła go bibułą, która oddzieliła fusy od naparu. Melitta założyła własną firmę, która do dziś jest znana i szanowana na całym świecie.

Drip Melitta - pierwsze urządzenie do parzenia kawy metoda przelewową - rok 1908

Drip - pierwsze naczynie do parzenia kawy metoda przelewową - 1908 rok

Ekspresy automatyczne Melitta

Jeżeli mówimy o produktach Melitta to nie możemy nie wspomnieć o automatycznych ekspresach do kawy, które cechuje wysoka jakość i funkcjonalność. Gwarancją niezawodności oraz nowoczesnych standardów jest niemiecki profesjonalizm, który objawia się w wyjątkowych ekspresach do kawy, a jednym z nich jest właśnie Bohater Miesiąca Melitta Aroma Fresh.

Ekspresy przelewowe Melitta Aroma Fresh


Przelewowe ekspresy do kawy to bardzo proste w obsłudze urządzenia, które jak sama nazwa wskazuję parzą kawę metodą przelewową. Do przygotowania całego dzbanka wyśmienitej kawy w takim ekspresie wystarczy jedynie papierowy filtr, zmielona kawa oraz gorąca woda. Melitta Aroma Fresh to wyjątkowy przelewowy ekspres do kawy, ponieważ posiada wbudowany młynek do kawy ziarnistej. Dzięki temu możemy przygotować kawę ze świeżo zmielonych ziaren, bez konieczności zakupu kolejnego urządzenia.

Melitta Aroma Fresh jest wyposażony w dzbanek na wodę o pojemności 1,35 l, co sprawia, że za jednym razem możemy przygotować aż 10 filiżanek czarnej kawy. Funkcja Timer daje nam możliwość zaprogramowania ekspresu tak, aby automatycznie włączał się o wyznaczonej godzinie i był gotów zaparzyć nam kawę. W ekspresie przelewowym Melitta Aroma Fresh możemy ustawiać także moc kawy według własnych preferencji oraz stopień mielenia pod różne rodzaje kaw. Melitta Aroma Fresh to przelewowy ekspres do kawy, który doskonale sprawdzi się w naszych domach, ale również w biurach. Bardzo prosta obsługa i duża pojemność sprawia, że za jednym razem jesteśmy w stanie przygotować kawę dla wszystkich domowników lub współpracowników.

Dzbanek na kwe w ekspresie przelewowym
Polecane
Ekspres przelewowy Melitta Aroma Fresh - NIEDOSTĘPNY
( Brak opinii ) Ekspres przelewowy Melitta Aroma Fresh - NIEDOSTĘPNY
649,59 zł netto 799,00 zł brutto 799,00 zł 15980 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel