Bohater Miesiąca - Lucaffe

bohater miesiąca

włoskie kawy Lucaffe

RABAT 21%

SPRAWDŹ >>

Klienci naszego sklepu doskonale wiedzą o tym, że początek każdego miesiąca to czas, w którym poznajemy nowego Superbohatera. Nasi bohaterowie posiadają wyróżniające ich wyjątkowe cechy, ale mają jedną wspólną supermoc - moc obniżania cen. Luty należał do przelewowych ekspresów Melitta Aroma Fresh, a w marcu mamy zaszczyt gościć nowego Bohatera Miesiąca - kawy Lucaffe. Poniżej przedstawiamy Wam słynną włoską markę i jej wyjątkowe produkty, które przez cały marzec są dostępne w mocno obniżonych cenach.

Lucaffe

Lucaffe to stosunkowo bardzo młoda palarnia kawy, a jej początki sięgają roku 1996. Firma stała się owocem pasji i miłości do kawy jej założyciela Gian Luci Venturelli. Szybki rozwój i popularyzacja marki Lucaffe we Włoszech to nie tylko zasługa oferowanego wysokiej jakości produktu, ale także innowacyjnego systemu pakowania kawy. W 2004 roku Lucaffe rozszerzyła swoją działalność, przenosząc się do nowej siedziby w mieście Carpenedolo (Prowincja Brescia) nieopodal drugiej firmy prowadzonej przez Gian Lucę Venturelliego, która produkuje i dystrybuuje ekskluzywne ekspresy do kawy na saszetki La Piccola. Współpraca między dwoma przedsiębiorstwami doprowadziła do rozsławienia obu marek na całym świecie. Dziś kawy Lucaffe są dostępne w 45 krajach całego świata. Symbolem marki i świadectwem wysokiej jakości stał się charakterystyczny, uśmiechnięty człowiek, który znajduje się na niemal wszystkich opakowaniach kawy. Powodów sukcesu marki Lucaffe jest wiele, jednak możemy być pewni, że bez profesjonalnego podejścia i ciągłego stawiania na najwyższą jakość produktu, tak szybki rozwój palarni nie byłby możliwy.

Lucaffe

Kawy Lucaffe

Oferta palarni Lucaffe jest bardzo szeroka i z pewnością każdy miłośnik kawy znajdzie w niej coś dla siebie. Kawy ziarniste Lucaffe są dostępne w wielu wariantach dedykowanych szerokiej bazie konsumentów. Do wyboru mamy stuprocentowe arabiki oraz różne mieszanki zawierające ziarna robusty, które sprawdzą się jako kawa do ekspresu automatycznego oraz kolbowego. Włoska kawa ziarnista Lucaffe jest przeznaczona do użytku domowego, ale równie dobrze posłuży w naszych kawiarniach i restauracjach.

Ogromną popularnością cieszą się wysokiej jakości kawy mielone Lucaffe, które są pakowane w charakterystyczne, metalowe puszki. Szczelne zamknięcie chroni zmieloną kawę przed zwietrzeniem i gwarantuje zachowanie jej najlepszych właściwości smakowych. Kawa mielona Lucaffe może nam posłużyć do przygotowania w ekspresach ciśnieniowych oraz we włoskich kawiarkach moka, ale również doskonale sprawdzi się do parzenia tradycyjnego. Przez cały marzec wszystkie kawy producenta Lucaffe są dostępne z rabatem 21%.

KAWY LUCAFFE Z RABATEM 21%

ZOBACZ WIĘCEJ >>
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel