Opinie o Ekspres do kawy DeLonghi ECAM 23.420.SW - NIEDOSTĘPNY

  • DeLonghi ECAM 23.420.SW to kompaktowy ekspres automatyczny znanej i cenionej na całym świecie firmy. Ekspres do kawy DeLonghi ECAM 23.420.SW pozwoli Ci przenieść się w świat prawdziwej kawy niezależnie czy lubisz espresso czy cappuccino
Kod produktu: 8004399323810

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 6 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Łukasz, Warszawa
2020-10-10
Jest to nasz pierwszy ekspres. Nigdy wcześniej nie byliśmy posiadaczami takowego sprzętu. Po pierwszych 3 miesiącach używania wszyscy są nim zachwyceni, urządzenie wychodzi naprzeciw różnorakim zachciankom domowników, da się spieniać każdy rodzaj mleka, nawet ten wyciśnięty z wymion migdałów. Ale UWAGA jest jeden szkopuł. Po zakupie wszyscy zaczęli pic po 3/4 kawy dziennie i mamy tiki nerwowe i nie możemy spać. Jako że kawa wypłukuje nam z organizmu magnez musimy jeść dużo czekolady, wiec tyjemy. Ale i tak jesteśmy szczęśliwi. Z oponkami i drżącymi powiekami ale jednak. Wiec jeżeli macie silną wolę to bez ogródek polecamy!
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Piotr, Krakow
2020-06-06
W sam raz. Bez zbędnych dodatków i wyszukanych programów, pozwala ustawić sposób parzenia naszej kawy. Spieniacz do mleka łatwy w utrzymaniu czystości (bez dodatkowych rurek). Dobrze mieć odsłonięty prawy bok, żeby móc w pore uzupełnić wodę.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Renata, Bojszowy
2019-03-14
Dużo czasu zajęło mi wybranie ekspresu i zakup tego modelu to był strzał w dziesiątkę :) Świetnie się prezentuje, nie zajmuje dużo miejsca i co najważniejsze robi pyszną kawę :)
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Wojciech, Kraśnik
2019-03-10
Mój pierwszy ekspres, wybrany głównie ze względu na cenę, ale jestem bardzo zadowolony. "Obsługuje" codziennie trzy osoby. Intuicyjna obsługa, bardzo pomocny dla opornych na technikę wyświetlacz prowadzący krok po kroku - właśnie skończyłem pierwsze odwapnianie. Mleko się pieni, kawa pachnie, miesiąc po zakupie zdecydowanie polecam.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Kazimierz, Białystok
2019-01-28
To mój drugi ekspres. Kawa smakuje bardzo dobrze. Obsługa - jak dla mnie - bardzo intuicyjna. Jest cichszy od poprzednika, zarówno przy parzeniu kawy, płukaniu, jak również przy mieleniu. Dobrze, że zbiornik na wodę jest tak duży, rzadziej trzeba napełniać. Poprzedni wyłączał się pół godziny po zrobieniu kawy, w tym mogłem przedłużyć ten okres do 2 godzin, dzięki czemu nie ma zbędnego pobierania wody do płukania przed następną kawą.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Paweł, Wrocław
2018-01-29
Ekspres skusił mnie niską ceną, ale spełnił moje oczekiwania. Wygląda bardzo dobrze, kawę parzy świetną. Posiada dyszę do spieniania mleka, dzięki czemu można zrobić przepyszne cappuccino. Jak najbardziej sprawdza się w warunkach domowych. Polecam go każdemu.
Opinia naszego klienta w
    pixel