Opinie o Ekspres JURA Impressa A9 P.E.P. Aluminium - NIEDOSTĘPNY

  • Automatyczny ekspres do kawy znanej i cenionej firmy Jura z nowoczesnym systemem P.E.P. gwarantującym smak kawy na najwyższym poziomie. Jura Impressa A9 to idealny wybór dla każdego miłośnika kawy i designu.
Kod produktu: 7610917151189

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 4 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Paweł, Kluczbork
2018-02-27
Tak dobrej kawy jak z tego ekspresu to jeszcze nie piłem. Od razu widać różnicę z Pepem. Ekspres ma przyjemny dotykowy wyświetlacz i łatwy dostęp do pojemnika na wodę, który mógłby być trochę większy. Poza tym ekspres jest idealny i świetnie wygląda.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Grzegorz, Staszów
2018-02-05
Wysokiej jakości urządzenie. Wygląda całkiem niepozornie, ale potrafi pozytywnie zadziwić. Odkąd kupiłem A9, to codzienne parzenie kawy stało się przyjemnością. Tym bardziej, że kawa jest wyśmienita.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Maria, Łódź
2017-12-11
Bardzo łatwy i przyjemny w użytkowaniu ekspres. Jura jak to Jura ma oszałamiający wygląd. Jeszcze lepiej wygląda na żywo. Posiada duży wybór kaw do zrobienia, a wszystkie są wyśmienite.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Karolina, Wałcz
2017-12-04
Jura jak Jura, czyli doskonała :) Nikt nie będzie miał problemu z obsługą, bo ekspres czytelnie przeprowadza przez każdy proces. Fajny dotykowy wyświetlacz. Ekspres może zrobić dwie pyszne kawy jednocześnie. Cieszę się, że go mam :)
Opinia naszego klienta w
    pixel