Bohater Miesiąca - Kafar kawy z polskiej palarni

Bohater miesiąca - Plarnia kawy Kafar

Kafar to polska marka założona przez grupę zaprzyjaźnionych baristów w 2015 roku. Jej sercem jest palarnia kawy znajdująca się w Gliwicach, która napędza pozostałe projekty takie jak szkolenia, warsztaty i obsługa imprez plenerowych. Każda kawa oferowana przez Kafar jest precyzyjnie selekcjonowana i sprawdzana, aby móc zaoferować klientom najwyższej jakości produkt charakteryzujący się głębokim smakiem i intensywnym aromatem. Kafar jest nowym Bohaterem Miesiąca w sklepie Konesso.pl, dlatego przez cały styczeń kawy ziarniste Kafar możecie kupić w mocno obniżonej cenie.

Zobacz więcej »
 Bariści palarni Kafar

Kawy Kafar do przelewów

W ofercie palarni Kafar znajdziemy kawy przeznaczone do przelewowych metod parzenia. Są to jasno palone ziarna jakości Specialty pochodzące z cenionych plantacji. Takie kawy pozwalają nam poznać prawdziwy smak kawy charakterystyczny dla regionu, z którego pochodzą. Wśród nich znajdują się między innymi słodkie kawy z Kolumbii, Kostaryki, czy Peru, a także kawy z Etiopii, Kenii i Rwandy, które charakteryzują się wyraźniejszą kwasowością. Kawy ziarniste Kafar Single Origin doskonale sprawdzą się do przygotowania w ekspresach przelewowych oraz w manualnych zaparzaczach takich jak Chemex, drip i AeroPress.

Zobacz więcej »

Wybierz swoją kawę z palarni Kafar

KAWY KAFAR DO EKSPRESÓW

Kafar oferuje nam również doskonałe kawy przeznaczone do ekspresów ciśnieniowych i kawiarek. Takie kawy są palone ciemniej, niż kawy pod przelew i charakteryzują się intensywniejszym smakiem. Możemy wyczuć w nich głównie nuty czekolady lub orzechów, a owocowe smaki występują tutaj rzadziej. Wśród nich znajdziemy jednorodne arabiki jak np. Gwatemala Acatenango oraz mieszanki ziaren arabiki i robusty, czyli popularny Kafar Klasyczny Blend. Takie kawy najlepiej sprawdzą się w formie aromatycznego epsresso, ale zachwycą także miłośników delikatnych kaw mlecznych.

Zobacz więcej »
pixel
Polecane
Kawa ziarnista Kafar Klasyczny Blend 1kg
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Kafar Klasyczny Blend 1kg
85,37 zł netto 105,00 zł brutto 105,00 zł 2100 pkt.
Kawa ziarnista Kafar Brazylia Monte Carmelo 1kg
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Kafar Brazylia Monte Carmelo 1kg
89,43 zł netto 110,00 zł brutto 110,00 zł 2200 pkt.
Kawa ziarnista Kafar Gwatemala Acatenango 1kg
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Kafar Gwatemala Acatenango 1kg
117,89 zł netto 145,00 zł brutto 145,00 zł 2640 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi