Rozsmakuj się w kawach MK Cafe Fresh

Rabat 15% MK Cafe Fresh Brazil Mogiana + Darmowa dostawa na pozosotałe kawy MK Fresh

Szeroka oferta sklepu Konesso.pl właśnie została wzbogacona o wysokiej jakości kawy ziarniste MK Cafe Fresh. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was promocję, w której kawę MK Cafe Fresh Brazil Mogiana możecie kupić 15% taniej, ale to nie wszystko. Kupując pozostałe kawy MK Cafe Fresh, nie płacicie za dostawę. Poznaj świeżo palone kawy MK Cafe Fresh i skorzystaj z rabatu oraz darmowej dostawy.

Kawy ziarniste MK Cafe Fresh

CZYM JEST MK CAFE FRESH?

MK Cafe Fresh to marka, która oferuje nam wysokiej jakości świeżo palone kawy o bogatym smaku i aromacie. Najlepsze ziarna z całego świata, wypalane są w małych porcjach, dzięki czemu mamy pewność, że kupujemy wyłącznie świeżą kawę. W ofercie MK Cafe Fresh znajdują się autorskie mieszanki, które składają się z ziaren różnych odmian. Łącząc ze sobą kilka rodzajów kawy pochodzących z różnych regionów świata, można uzyskać kawę o niezwykłym smaku. Oprócz mieszanek MK Cafe Fresh oferuje nam kawy jednorodne, tak zwane single, które składają się z ziaren pochodzących z tego samego regionu. Takie kawy pozwalają nam poczuć prawdziwy smak i aromat charakterystyczny dla danego gatunku. Są to między innymi 100% arabiki z Brazylii czy Indii, które przeniosą nas w odległe zakątki świata.

MANUFAKTURA MK CAFE FRESH

Kontrola kawy

Manufaktura MK Cafe Fresh to unikatowa palarnia kawy wyposażona w najwyższej jakości sprzęt. Kameralne i nowoczesna palarnia kawy, gdzie profesjonalizm i doświadczenie łączy się z indywidualnym podejściem do każdej wypalanej partii ziaren. Kawa prażona jest na zamówienie klientów w specjalistycznym piecu uznanej marki Probat. W Manufakturze MK Cafe Fresh pracują doświadczeni bariści oraz mistrzowie palenia, którzy czuwają nad tym, aby kawa była komponowana z najlepszych ziaren i palona według ściśle określonych procedur.

Piec z kawą
Piec z kawą
Manufaktura kawy Mk Fresh
Pakowanie kawy Mk Cafe Fresh

ŚWIEŻO PALONA KAWA

Kontrola kawy

MK Cafe Fresh słynie ze świeżości swoich kaw, które są dostarczane do klientów nie później niż 28 dni od momentu ich wypalenia. Dzięki temu możemy cieszyć się ich doskonałym smakiem i intensywnym aromatem. Przedłużenie świeżości naszej kawy umożliwia nam przechowywanie jej w odpowiedni sposób. Kawy MK Cafe Fresh pakowane są w wielowarstwowe torby blokujące dostęp tlenu, dzięki czemu ich świeżość i najlepsze właściwości utrzymują się w niezmienionym stanie jeszcze przez 6 miesięcy

pixel