Potrójna radość z zakupów w Konesso

Potrójna radość
z zakupów w Konesso


Robiąc zakupy w sklepie Konesso.pl zbierasz punkty w programie lojalnościowym, które gromadzone są na Twoim indywidualnym koncie. Punkty są naliczane po opłaceniu i wysłaniu zamówienia, a w przypadku zamówienia z formą płatności "za pobraniem" punkty zostają naliczone po odnotowaniu wpłaty od firmy transportowej. Za każdą wydaną złotówkę Klient otrzymuje 1 punkt, a uzbieraną sumę może wymienić na wybrany towar z oferty naszego sklepu.
Punkty lojalnościowe nie są przyznawane za zakup produktów z kategorii ekspresy oraz młynki. Szczegóły na temat naszego programu lojalnościowego znajdziesz na stronie www.konesso.pl/Program-lojalnosciowy

Za każde zamówienie złożone w dniach 23-26 września pomnożymy punkty lojalnościowe x3. Za każdą wydaną złotówkę otrzymasz teraz 3 punkty, co pomoże Ci szybciej uzbierać wymarzoną przez Ciebie liczbę punktów i wymienić ją na prezent.

3 x wiecej punktów

POMNOŻONA LICZBA PUNKTÓW
OZNACZA AŻ 15% RABATU!

Jak skorzystać z promocji? Wystarczy złożyć zamówienie w dniach 23.09.2019 - 26.09.2019. Promocja obejmuje wszystkie zamówienia złożone w okresie trwania promocji, nawet jeśli ich realizacja nastąpi w późniejszym terminie. Zgodnie z regulaminiem programu lojalnościowego nie przyznajemy punktów za zakupy z kategorii ekspresy oraz młynki.

Za każde wydane 1 zł otrzymasz 3 punkty.

Wymieniaj punkty na dowolne towary lub darmową dostawę. Każde 20 punktów to 1 zł do wydania w naszym sklepie.

PRZYKŁAD: Za zrealizowane zamówienie o wartości 100 zł otrzymasz od nas 300 punktów w programie lojalnościowym. 300 punktów to równowartość 15 zł do wykorzystania w naszym sklepie.

15% rabatu
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel