Mistrzowska jakość kawy w nowej cenie - Ekspres Jura D6 Piano Black

Ekspres do kawy Jura D6 Piano Black

Ograniczona ilość ekspresów!

JURA to niekwestionowany lider jakości wśród automatycznych ekspresów do kawy do domu oraz biura. W ofercie producenta JURA znajduje się wiele modeli ekspresów, w tym także D6, który doskonale sprawdza się w domowym zaciszu, szczególnie wśród miłośników espresso i kaw czarnych, którzy czasem mają także ochcotę na cappuccino lub latte.

Automatyczny ekspres do kawy JURA D6 Piano Black jest modelem niedostępnym w stałej sprzedaży, a występuje jedynie jako oferta limitowana. Ograniczona ilość ekspresów D6 Piano black dostępna jest w sporo niższej cenie!

Promocja ważna jest tylko do wyczerpania zapasów!

Ciśnieniowy Ekspres do kawy Jura D6 Piano black

Możliwość przygotowania specjałów kawowych:

Specjały kawowe w ekspresie Jura D6

Cechy ekspresu JURA D6:

Połączenie klasycznego desginu i funkcjonalności:

Intuicyjne przyrządzenie smacznej kawy – z ekspresem JURA D6 Piano black to bardzo proste, dzięki intuicyjnemu wyświetlaczowi tekstowemu i systemowi Easy Cappuccino z ergonomicznym pokrętłem. Ciśnieniowy ekspres JURA D6 Piano Black charakteryzuje się klasycznym designem, zinterpretowanym na nowo i wzbogaconym o wysokiej jakości detale dodające charakteru - prezentuje się doskonale w kazdej kuchni. Zoptymalizowany zgodnie z najnowszymi zasadami ergonomii system spieniania mleka Easy Cappuccino pozwala przygotować specjały kawowe z dodatkiem mleka, takie jak cappuccino.

mleczna pianka
przygotwanie specjałów kawowych

Wyjątkowa jakość specjałów kawowych

Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej w ekspresie Jura D6 Piano Black optymalizuje czas ekstrakcji zapewniając espresso w standardzie najlepszych kawiarni, a technologia gładkiej pianki Fine Foam Technology odpowiada za idealnie spienione mleko do przygotowania cappuccino. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań będziesz w stanie w domu stworzyć własną kawiarnie z ekspresem automatycznym Jura D6.

Intuicyjna obsługa od frontu

Obsługa za pośrednictwem czytelnego wyświetlacza tekstowego i pokrętła o zoptymalizowanej ergonomii jest intuicyjna i szybka, a dzięki dostępnemu opcjonalnie transmiterowi Smart Connect ekspres Jura D6 Piano Black może być również obsługiwanie za pomocą smartfona lub tabletu.

front ekspresu Jura D6
jakość czystej wody

Inteligentny system oczyszczania wody

Stosowanie filtra wody to gwarancja najwyższej jakości wody do parzenia kawy, a co za tym idzie najlepszego smaku kawy. Filtr JURA CLARIS chroni ekspres przed osadami z kamienia oraz wytrąca z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach, jednocześnie pozostawiając zawarte w niej związki mineralne ważne dla zdrowia człowieka. Opracowany przez inżynierów JURA inteligentny system wody (I.W.S.®) optymalizuje korzyści wynikające ze stosowania filtra. Ekspres D60 połączony jest z filtrem CLARIS bezprzewodowo za pomocą technologii RFID. Stosowanie filtra nigdy nie było łatwiejsze i bardziej niezawodne.


pixel