Bohater Miesiąca - illy

Bohater Miesiąca to cykliczna akcja promocyjna, która pozwala Wam poznać bliżej produkty z oferty sklepu Konesso.pl oraz ich producentów. Co miesiąc przedstawiamy Wam nowego bohatera, który daje atrakcyjne rabaty. W grudniu na Bohatera Miesiąca wybraliśmy producenta kaw illy, a co za tym idzie, wszystkie kawy illy do końca roku będą tańsze o 15%.

RABAT -15%

Kup taniej >>
Palarnia kawy Illy - bohater grudnia

PRODUCENT KAWY ILLY

illy to znana na całym świecie włoska palarnia kawy z siedzibą w Trieście. Założycielem firmy był Francesco Illy, a jej początki sięgają 1933 roku. Dziś illy jest kierowana przez trzecie pokolenie rodziny założyciela, co zapewnia mocne przywiązanie do tradycji. Produkty illy możemy spotkać w ponad 140 państwach na na całym świecie. Francesco Illy opracował specjalne opakowania na kawę, które pozwalały zachować świeżość ziaren na zdecydowanie dłużej. Dzięki takiemu rozwiązaniu produkty illy można było eksportować poza granice Triestu. Kawa illy jest wykorzystywana w naszych domach, biurach, ale także kawiarniach, hotelach i restauracjach. Wielki sukces produktów illy jest efektem połączenia tradycji i najnowocześniejszych technologii.

Illy espresso

KAWY ILLY

W ofercie producenta illy znajdziemy kawy mielone oraz ziarniste składające się wyłącznie z najlepszych odmian arabiki. Kawa illy powstaje z ziaren pochodzących jedynie z kilku sprawdzonych regionów. Smak kawy illy to doskonale wyważone proporcje pomiędzy kwasowością, słodyczą i goryczą, a odpowiednio zaparzone espresso jest gęste i oleiste, jak klasyczna włoska kawa. Znakiem rozpoznawczym illy są metalowe puszki, w które pakowane są kawy mielone i ziarniste. Szczelne zamknięcie pozwala na dłużej zachować świeżość kawy, a każdy, kto miał przyjemność otworzyć taką puszkę osobiście ten wie, jaką przyjemność daje aromat kaw illy. Oferta illy zawiera mieszanki arabik będące kompozycją 9 różnych odmian ziaren, ale także są to jednorodne arabiki pochodzące z Etiopii, Brazylii oraz Gwatemali, które doskonale odzwierciedlają smaki charakterystyczne dla danego regionu. Dla osób, które piją kawę wyłącznie dla jej smaku i nie oczekują od niej efektu pobudzenia illy przygotowało wyśmienitą kawę illy Espresso Decaffeinato w wersji ziarnistej oraz mielonej.

Kawa illy jest przystosowana niemal do wszystkich metod parzenia. Z kaw ziarnistych illy możemy przygotować wyśmienite espresso lub cappuccino z ekspresu kolbowego oraz automatycznego. Kawy mielone sprawdzą się do parzenia w kawiarkach moka, zaparzaczach french press, a nawet w sposób tradycyjny. Taka różnorodność sprawia, że kawy illy są bardzo uniwersalne i doskonale sprawdzą się w każdym domu, biurze oraz lokalu gastronomicznym. Przez cały grudzień kawy illy są dostępne 15% taniej.

RABAT -15%

Kup taniej >>
pixel