Bohater Miesiąca - La Brasiliana

Jak dobrze wiecie, każdy miesiąc w Konesso.pl przynosi zupełnie nowe, atrakcyjne promocje. Bohater Miesiąca, to cykliczna akcja, dzięki której co miesiąc możecie poznać produkt, grupę produktów, czy producenta zasługującego na szczególną uwagę. Nowy rok zaczynamy z wysokiego c, ponieważ Bohaterem Stycznia została włoska palarnia La Brasiliana. Przez cały miesiąc wszystkie kawy marki La Brasiliana, możecie kupić nawet 20% taniej.

Zobacz kawy La Brasiliana »

LA Brasiliana

La Brasiliana to słynna włoska palarnia kawy z ponad 70-letnim doświadczeniem, która swoją siedzibę ma w malowniczym mieście Ferrara. Swoją jakość, wyśmienity smak i niezwykły aromat kawy La Brasiliana zawdzięczają ogromnemu zaangażowaniu wyspecjalizowanej kadry, która ziarno kawy zna od podszewki i doskonale wie, jak wydobyć z niego najlepsze właściwości.

Palarnia La Brasiliana w swojej ofercie posiada kawy ziarniste, mielone, w kapsułkach i w saszetkach. Są to mieszanki wysokiej jakości arabiki i robusty w różnych proporcjach, które posiadają bogaty smak i aromat. Szczególną popularnością wśród miłośników espresso cieszy się kawa ziarnista La Brasiliana Marfisa.


Kawy La Brasiliana sprawdzą się w każdym domu, biurze, kawiarni czy restauracji. Są to kawy przeznaczone do przygotowania włoskiego espresso i specjałów mlecznych typu cappuccino czy latte. Kawę ziarnistą La Brasiliana możemy parzyć w ekspresach kolbowych i automatycznych, a kawa mielona La Brasiliana sprawdzi się jako kawa do kawiarki. Przez cały styczeń wszystkie kawy marki La Brasiliana możecie kupić nawet 20% taniej.

Zobacz kawy La Brasiliana »
BESTSELLER

KAWA ZIARNISTA LA BRASILIANA MARFISA 1KG

Opinie Gwiazdki 359

La Brasiliana Marfisa jest wyjątkową mieszanką składającą się z wysokiej jakości ziaren arabiki z Ameryki Środkowej (90%) i robusty (10%). Za swój niezwykły smak pozbawiony kwasowości jest bardzo ceniona na całym świecie. Charakteryzuje się wspaniałym, łagodnym smakiem z wyczuwalną czekoladową nutą co powinno zadowolić poszukujących delikatnej kawy.

Zobacz kawę »

Wybrane produkty promocyjne

Zobacz więcej kaw »
Polecane
Kawa ziarnista La Brasiliana Marfisa 1kg
Promocja Bestseller
( Brak opinii ) Kawa ziarnista La Brasiliana Marfisa 1kg
63,41 zł netto 84,99 zł 77,99 zł brutto 77,99 zł 84,99 zł 1559.80 pkt.
Kawa ziarnista La Brasiliana Rosso Extra 1kg
( Brak opinii ) Kawa ziarnista La Brasiliana Rosso Extra 1kg
65,03 zł netto 79,99 zł brutto 79,99 zł 1599.80 pkt.
Kawa ziarnista La Brasiliana Oro Blu 1kg
( Brak opinii ) Kawa ziarnista La Brasiliana Oro Blu 1kg
66,66 zł netto 81,99 zł brutto 81,99 zł 1639.80 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel