Bohater Miesiąca - Hario

Akcesoria japońskiego producenta Hario mocno zapisały się w kulturze kawy specialty i nie ma co się dziwić, bo wysokiej jakości zaparzacze i akcesoria Hario gwarantują nam wyśmienitą kawę oraz dobrą zabawę. Hario jest nowym Bohaterem Miesiąca w sklepie Konesso.pl, dlatego, jeśli chciałbyś poznać bliżej ofertę Hario, to jest to najlepszy moment. Przez cały miesiąc wszystkie produkty marki Hario dostępne są w obniżonych cenach.

HARIO

Pseudonim "Japoński Król Szkła" nie wziął się znikąd. Firma Hario została założona w 1921 roku i od tamtej pory jest jedynym producentem posiadającym fabrykę szkła żaroodpornego w Japonii. Początkowo w hucie Hario produkowano i sprzedawano szkło laboratoryjne, ale doświadczenie zebrane na tym rynku pozwoliło zaprojektować niezwykłe akcesoria do kawy. W 1948 roku firma Hario zaprezentowała swój syfon do kawy zaprojektowany z wykorzystaniem mistrzowskiej techniki obróbki szkła żaroodpornego. Z czasem do produkcji akcesoriów domowych używano różnych materiałów takich, jak tworzywa sztuczne i metale. Wśród fanów alternatywnych metod parzenia kawy nie ma osoby, która nie znałaby akcesoriów marki Hario, ale warto wiedzieć o tym, że Hario nieustannie od 1980 roku produkuje także soczewki do reflektorów samochodowych.

Hario Drip
Hario Drip i Serwer do parzenia kawy metodą alternatywną
logo Hario

W ofercie akcesoriów Hario do użytku domowego znajdziemy akcesoria do kawy i herbaty. Są to przede wszystkim słynne drippery Hario V60, szklane serwery, elektryczne i ręczne młynki do kawy czy zaparzacze do cold brew.

Hario Drip i Serwer do parzenia kawy metodą alternatywną

HARIO V60

Drip Hario to urządzenie przeznaczone do parzenia kawy metodą przelewową. Drippery Hario są idealnym zaparzaczem do kawy dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kawą wysokiej jakości, ale również są świetnym gadżetem dla doświadczonych kawoszy, którzy dobrze wiedzą, czego oczekują od kawy jakości specialty. Nazwa V60 pochodzi od projektu drippera, który przypomina literę V i jest zakrzywiony pod kątem 60 stopni. Drippery Hario mogą różnić się kolorem, rozmiarem i materiałem. W ofercie producenta znajdziemy m.in. drippery ceramiczne czy metalowe, z którymi przygotujemy jedną, dwie lub więcej filiżanek kawy.

SERWERY HARIO

Serwery Hario to naczynia, które doskonale współgrają z dripperami. Szklane dzbanki o różnych pojemnościach zostały zaprojektowane tak, aby ich otwór idealnie pasował do zaparzaczy dripper. Dripper umieszczony na serwerze sprawia, że zaparzona kawa bezpośrednio skapuje do naczynia. W ofercie Hario znajdziemy tradycyjne szklane serwery, ale także nowoczesne serwery termiczne, które na dłużej utrzymują wysoką temperaturę naparu.

ZAPARZACZE DO COLD BREW HARIO

Hario wychodzi także naprzeciw oczekiwaniom miłośników kawy macerowanej na zimno. W ofercie producenta znajdują się akcesoria, z którymi w prosty sposób przygotujemy orzeźwiające cold brew.

KONEWKI HARIO

Atrakcyjne konewki Hario doskonale sprawdzą się do przelewowych metod parzenia kawy. Naczynia wyposażone w charakterystyczną gęsią szyję dają nam pełną kontrolę nad strumieniem wody, dzięki czemu mamy duży wpływ na prawidłową ekstrakcję kawy.

MŁYNKI DO KAWY HARIO

Ręczne młynki do kawy Hario należą do najpopularniejszych w swojej kategorii. Solidne wykonanie, wygoda użytkowania i atrakcyjny design powodują, że młynki do kawy Hario są idealną propozycją zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych użytkowników.

Polecane
Waga Hario - Drip Scale - czarna
Przecena
( Brak opinii ) Waga Hario - Drip Scale - czarna
129,27 zł netto 259,00 zł 159,00 zł brutto 159,00 zł 259,00 zł 3180 pkt.
Plastikowy Drip Hario V60-02 - Czerwony
Przecena
( Brak opinii ) Plastikowy Drip Hario V60-02 - Czerwony
15,37 zł netto 26,90 zł 18,90 zł brutto 18,90 zł 26,90 zł 378 pkt.
HARIO Skerton PLUS - ręczny młynek do kawy
Przecena
( Brak opinii ) HARIO Skerton PLUS - ręczny młynek do kawy
87,80 zł netto 205,00 zł 108,00 zł brutto 108,00 zł 205,00 zł 2160 pkt.
Zaparzacz do Cold Brew Hario Mizudashi Coffee Pot Mini 600ml - Czerwony
Przecena
( Brak opinii ) Zaparzacz do Cold Brew Hario Mizudashi Coffee Pot Mini 600ml - Czerwony
47,07 zł netto 69,90 zł 57,90 zł brutto 57,90 zł 69,90 zł 1158 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel