Bohater Miesiąca - Bristot

Bohater Miesiąca to cykliczna akcja w sklepie Konesso.pl, dzięki której możecie poznać bliżej wyjątkowe produkty z naszej oferty. Bohaterem może być dany produkt, producent lub grupa produktów, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że każdy bohater niesie ze sobą atrakcyjne promocje. W styczniu Bohaterem Miesiąca została włoska palarnia kawy Bristot, dlatego przez cały miesiąc kawy Bristot możecie kupić nawet 28% taniej.

Kawy ziarniste Bristot

W ofercie Bristot znajdują się wysokiej jakości kawy ziarniste wypalone do ciśnieniowych metod parzenia. Są to klasyczne włoskie mieszanki takie, jak Bristot Tiziano, czy Bristot Rainforest, ale do wyboru mamy również 100% arabiki z serii organic oraz single origin. Wśród kaw Bristot Organic znajdują się mieszanki tworzone wyłącznie z certyfikowanych plantacji, które są gwarancją jakości i sprawiedliwego handlu. Bristot Single Origin to kawy, które składają się z ziaren pochodzących wyłącznie z jednego regionu świata, dlatego w pełni oddają nam swój charakterystyczny smak i aromat.

Kawy mielone Bristot

Mielone kawy Bristot to świetna propozycja dla miłośników aromatycznej i wyrazistej w smaku włoskiej kawy. Typowo włoska kawa przeznaczona do przygotowania w kawiarkach moka, zaparzaczach french press lub ekspresach przelewowych zachwyci nas smakiem i skutecznie rozbudzi o poranku.

Kawa mielona Bristot

Kawy w kapsułkach Bristot

Kawa w kapsułkach jest przeznaczona dla osób, które cenią wygodę użytkowania ekspresów. W ofercie Bristot znajdują się kawy w kapsułkach przystosowane do przygotowania w ekspresach kapsułkowych z systemem Nespresso.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel