Bohater Miesiąca - Bialetti

Kawiarki Bialetti z rabatem do -37%

Bohater Miesiąca to cykliczna akcja w sklepie Konesso.pl, dzięki której możecie poznać bliżej naszą ofertę i zawarte w niej wysokiej jakości produkty. Każdego miesiąca przedstawiamy Wam nowego Bohatera, czyli konkretny produkt, grupę produktów lub producenta. Bohater Miesiąca jest znany z tego, że przynosi ze sobą atrakcyjne promocje i tak też jest tym razem. Na nowego Bohatera Miesiąca wybraliśmy producenta Bialetti, dzięki czemu przez cały sierpień wszystkie produkty Bialetti możecie kupić nawet 37% taniej.

Zobacz kawiarki Bialetti »

Bialetti


Bialetti to włoska marka z bardzo długą tradycją i historią. Firma powstała w 1919 roku, kiedy to Alfonso Bialetti otworzył własny warsztat z aluminiowymi półproduktami. Pierwsza kawiarka Bialetti pojawiła się w 1933 roku i od samego początku zachwyciła swoim prostym, a zarazem eleganckim wyglądem i starannym wykonaniem. Do dziś marka Bialetti jest kojarzona głównie z wysokiej jakości kawiarkami, które są dostępne na całym świecie, ale producent oferuje nam znacznie więcej. Bialetti to synonim niepowtarzalnego designu oraz długiej tradycji, a kawiarki Bialetti to z całą pewnością jedne z najczęściej wybieranych zaparzaczy do kawy.

Produkcja kawiarki Bialetti

KAWIARKI BIALETTI

Jak już wspominaliśmy, firma Bialetti jest znana przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości kawiarek moka. Od czasu powstania pierwszej kawiarki zmieniano ich wygląd, materiał i funkcjonalność, ale Bialetti w dalszym ciągu w swojej ofercie posiada tradycyjne czajniczki, które doskonale nawiązują do pięknej historii firmy. Pierwotnie kawiarki Bialetti były wykonywane z aluminium, ale z biegiem lat ich materiał dostosowano do oczekiwań konsumenta, dlatego dzisiaj Bialetti oferuje nam również kawiarki stalowe.

Do właściwego działania kawiarka potrzebuje źródła ciepła, a Bialetti posiada w swojej ofercie kawiarki przystosowane do różnych systemów. Tradycyjne kawiarki, które są przeznaczone do palników gazowych, ale także nowoczesne kawiarki na indukcję oraz elektryczne. Czajniki moka od Bialetti są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu spełnią oczekiwania niemal każdego konsumenta.

Kawiarka Bialetti na kuchence gazowej

Kawiarka Bialetti na kuchence gazowej

Kawiarka Bialetti na kuchence indukcyjnej

Kawiarka Bialetti na kuchence indukcyjnej

Wybierz kawiarki Bialetti

Inne

Bialetti w swojej ofercie posiada jeszcze więcej akcesoriów, z którymi w prosty sposób możemy przygotować doskonałą kawę w domu. W ofercie Bialetti znajdziemy eleganckie zaparzacze French Press oraz ręczne spieniacze do mleka, które w połączeniu z kawiarką dają nam możliwość przyrządzenia włoskiego cappuccino z aksamitnie spienionym mlekiem. Oprócz tego Bialetti produkuje wysokiej jakości kawę, a mieszanki Milano, Roma i Napoli w postaci kawy mielonej są dostępne w sklepie Konesso.pl. Przez cały sierpień wszystkie produkty marki Biaketti w sklepie Konesso.pl kupisz nawet 37% taniej.

Kawa Bialetti

Wybierz akcesoria Bialetti

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel