3 lata gwarancji na ekspresy Nivona

Ekspresy Nivona Objęte 3-letnią gwarancją

Od 01.02 każdy automatyczny ekspres do kawy marki Nivona kupiony w sklepie Konesso.pl zostanie objęty 3-letnią gwarancją. To doskonała wiadomość, dla osób, które pragną kupić swój wymarzony ekspres do kawy Nivona w sklepie oficjalnego partnera serwisowego Nivona, czyli w sklepie Konesso.pl.


Podstawą do uzyskania 3-letniej gwarancji jest okazanie dowodu zakupu niezależnie od tego, czy jest to paragon, czy faktura. Dodatkowo jako oficjalny partner serwisowy Nivona możemy przeprowadzić specjalistyczną naprawę Twojego ekspresu i sprawić, że będzie funkcjonował niczym nowe urządzenie.

3 lata gwarancji na ekspresy Nivona

Ekspresy Nivona

NIVONA jest producentem automatycznych ekspresów do kawy, która za kanał dystrybucji obrała sobie handel specjalistyczny. Właśnie dlatego urządzenia marki NIVONA nie są dostępne dyskontach czy supermarketach, lecz w autoryzowanych sklepach. Celem firmy jest wykreowanie na rynku marki oraz zachowanie najlepszego współczynnika ceny do jakości.

Znakiem szczególnym marki NIVONA jest nie tylko elegancki styl, funkcjonalność i nowoczesna technologia, ale również nastawienie na zaspokajanie najgłębszych potrzeb podniebienia koneserów kawy. Debiutując z taką właśnie strategią, marka podbiła serca konsumentów na całym świecie. NIVONA to przyjemność delektowania się kawą.

Automatyczne ekspresy do kawy Nivona

Serwis ekspresów do kawy Nivona

Ekspres do kawy jest tylko urządzeniem i jak każde urządzenie może czasem ulec awarii. Doskonale wiemy, że awaria żadnego urządzenia nie boli nas tak bardzo, jak ekspresu do kawy, który codziennie przygotowuje nam wyśmienitą i pobudzającą kawę. Jeżeli Twój ekspres do kawy nie funkcjonuje tak, jak powinien, to koniecznie oddaj go w odpowiednie ręce.

Konesso.pl to również serwis ekspresów i młynków do kawy, gdzie każdego dnia naprawiamy urządzenia dotknięte przez różnego rodzaju awarie. Grono naszych specjalistów dokłada wszelkich starań, aby Twój ekspres po wyjściu z serwisu wyglądał i pracował jak nowy. Jesteśmy oficjalnym partenrem serwisowym marki Nivona.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel