Ekspres do kawy DeLonghi Eletta Cappuccino ECAM 44.660.B

 • Eletta Cappuccino ECAM 44.660.B to ciśnieniowy ekspres do kawy znanego włoskiego producenta - De'Longhi. Ekspres zachwyca swoją głęboką, matową czernią oraz czaruje elegancką, minimalistyczną formą wykonania.
 • Ekspres do kawy DeLonghi Eletta Cappuccino ECAM 44.660.B
Producent: DELONGHI
Kod towaru: 8004399328341
Ocena:
5.00 / 5 (1 opinia)
2 599,00 zł zł brutto Oszczędzasz 6% (150,00 zł).
2449.00
zł brutto
Dostawa gratis !
Główne cechy towaru:
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Poczuj pełnie włoskiego smaku z De'Longhi ECAM 44.660.B

Poczuj pełnię włoskiego smaku z De'Longhi ECAM 44.660.B!

Marka De'Longhi jest światowym ekspertem w produkcji ekspresów do kawy. Oferują wiele ekspresów kolbowych oraz automatycznych. Inżynierowie włoskiej firmy w dużej mierze stawiają na nowoczesne technologie i innowacyjny design. De'Longhi ECAM 44.660.B jest tego najlepszym przykładem!

Ekspres do kawy DeLonghi ECAM 44.660.B

Ekspres Eletta Cappuccino ECAM 44.660.B zachwyca głęboką, matową czernią i czaruje elegancką formą.

Pozwala nam odkryć tajemnice doskonałej harmonii smaku i aromatu z odrobiną wyrafinowania we włoskim stylu.

Dzięki niemu możemy delektować się intensywnym espresso lub jedną z wielu kaw mlecznych z aksamitnie spienioną pianką.

Dane techniczne ekspresu De'Longhi Eletta Cappuccino ECAM 44.660.B

 • Wymiary (szer. x głęb. x wys.) (cm): 26x46x36
 • Waga (kg): 11
 • Napięcie znamionowe/ częstotliwość (V~Hz): 220/240~50/60
 • Moc wejściowa (W): 1450
 • Kolor: Czarny
 • Ciśnienie pompy (bar): 15
 • Funkcja kawy 'Long':
 • Sygnalizator dżwiękowy:
 • Automatyczne czyszczenie systemu spieniania mleka:
 • Automatyczne wyłączanie:
 • Pojemność zbiornika na ziarna (g): 400
 • Wskaźnik czyszczenia systemu spieniania mleka:
 • Pojemnik na fusy (n°): 14 filiżanek / 72 h
 • Stosowanie kawy mielonej:
 • System spieniania mleka LatteCrema:
 • Program odkamieniania, czyszczenia i płukania:
 • Regulowana wysokość adaptera do kawy (min-max): 90 - 142 mm
 • Wyświetlacz: 2-liniowy
 • Funkcja oszczędzania energii:
 • Cichy młynek z 13-stopniową regulacją mielenia:
 • Wyłącznik zasilania:
 • Programowalna godzina włączenia:
 • Programator twardości wody:
 • Wyjmowana tacka spływowa ze wskaźnikiem poziomu wody:
 • Wyjmowany system zaparzający:
 • Wyjmowany zbiornik na wodę:
 • Wybór pojedynczej filiżanki:
 • Wybór 2 filiżanek:
 • Tryb czuwania:
ciśnienie 15 bar

Optymalne ciśnienie parzenia

Każdy z nas powinien wiedzieć, że do uzyskania doskonałej kawy, potrzebujemy idealnego ciśnienia parzenia. ECAM 44.660.B dba o najdrobniejsze szczegóły i parzy kawę pod idealnym ciśnieniem.

system termoblok

Nowoczesny system grzewczy aż 2 Termobloków

Aby kawa miała wspaniały smak i aromat musimy również pamiętać o właściwej temperaturze parzenia. Eletta Cappuccino posiada 2 nowoczesne systemy grzewcze Termoblok. Pierwszy jest odpowiedzialny za temperaturę kawy, którą przygotowujemy, a drugi podgrzewa spieniane mleko. Dzięki temu mamy pewność, że napój jest przyrządzany w optymalnych warunkach. Zaletą systemu jest cicha i szybka praca.

regulacja stopnia zmielenia

Cichy, wytrzymały młynek z 13-stopniową regulacją mielenia

Kolejnym czynnikiem, który wpływa na jakość przygotowanej kawy jest ustawienie odpowiedniego stopnia mielenia ziaren. ECAM 44.660.B posiada wbudowany stalowy młynek z 13-stopniową regulacją mielenia. Umożliwia nam on zaparzyć idealny napar z różnych odmian ziaren. Stalowa konstrukcja zwiększa jego wytrzymałość i odporność na uszkodzenia.

System LatteCrema

Innowacyjny automatyczny system spieniania mleka LatteCrema

Innowacyjny system spieniania mleka LatteCrema jest wspaniałym dowodem na zastosowanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych w ekspresie Eletta Cappuccino. Opiera się on na dwóch oddzielnych układach hydraulicznych i precyzyjnej kontroli elektronicznej. Za dotknięciem jednego przycisku przygotujemy perfekcyjne cappuccino, które będzie:


PERFEKCYJNIE GĘSTE - System LatteCrema posiada 3 stopnie regulacji puszystości. Umożliwia przygotowanie perfekcyjnej pianki o kremowej, aksamitnej konsystencji, a bogata struktura mikro-bąbelków sprawia, że mleczna pianka jest tak przyjemnie puszysta.

PERFEKCYJNIE KREMOWE - Kawa zachwyca swoją kremową konsystencją, dzięki zastosowanych proporcjach pomiędzy mleczną pianką a mlekiem.

W PERFEKCYJNEJ TEMPERATURZE - System LatteCrema zapewnia perfekcyjną temperaturę w każdej filiżance kawy, która powinna wynosić pomiędzy 60-65°C.

AŻ DO OSTATNIEJ KROPLI - Dzięki systemowi przyjemność trwa aż do ostatniej kropli, ponieważ pianka z mleka nie opada przez długi czas.

zbiornik na mleko


System LatteCrema spieniając mleko, wykorzystuje jedynie taką jego ilość, która jest potrzebna do przygotowania aksamitnej pianki. Niewykorzystana część mleka jest zatrzymywana w dzbanku, co sprawia, że De'Longhi ECAM 44.660.B  jest bardzo wygodny w użytkowaniu układu mlecznego.

Karafka wyposażona jest w funkcję automatycznego płukania wodą oraz strumieniem paty. Dzięki temu urządzenie samo dba o czystość układu mlecznego.

Ponadto karafkę łatwo rozłożyć, a wszystkie części pojemnika na mleko można myć w zmywarce, oszczędzając czas i mając pewność, że zostanie on dokładnie wyczyszczony.

 

dedykowane przyciski

Dedykowane przyciski

Gwarantując maksymalny poziom ułatwień, w ekspresie Eletta Cappuccino zastosowano przyciski dedykowane. Teraz za dotknięciem jednego przycisku jesteśmy w stanie przygotować takie kawy jak espresso, long caffe, cappuccino czy latte.

Milk Menu

Funkcja Milk Menu umożliwiająca przygotowanie różnych kaw

Eletta Cappuccino ECAM 44.660.B dzięki dodatkowej funkcji Milk Menu spełni jeszcze więcej Twoich kawowych pragnień. Espresso macchiato, flat white z idealnie spienionym mlekiem za dotknięciem jednego przycisku.

Wyświetlacz LCD

Nowoczesny wyświetlacz zapewniający intuicyjną obsługę

Do obsługi ekspresu Eletta Cappuccino mamy czytelny, dwuliniowy wyświetlacz LCD z menu w języku polskim. Dzięki niemu w prosty i szybki sposób przygotujemy kawę, ale i również przeprowadzimy całą konserwację urządzenia.

Moja Kawa

Funkcja "Moja Kawa" - idealne dopasowanie do Twoich preferencji!

Funkcja Moja Kawa zapamiętuje preferencje wielkości napoju, co sprawia, że będziesz cieszył się smakiem swojej ulubionej kawy za każdym razem. Do wyboru mamy zakres objętości od 20 ml do 180 ml.

Funkcja statystyki 

Ekspres De'Longhi ECAM 44.660.B posiada funkcję statystyki. Zapisuje liczbę wykonanych kaw, ale również procesów odkamieniania, ilość wykorzystanej wody i użytych filtrów. Dzięki tej wiedzy jesteśmy w stanie zadbać o ekspres i sprawdzić jego stan w każdym momencie.2 espresso jednocześnie

Przygotowanie 2 espresso jednocześnie

Inżynierowie De'Longhi dbają o naszą wygodę na każdym kroku. Dlatego też ekspres automatyczny ECAM 44.660.B umożliwia przygotowanie 2 espresso jednocześnie, bez różnicy w kwestii jakości i smaku kawy.

Kawa ziarnista i mielona

Możliwość wykorzystania kawy ziarnistej lub mielonej

W ekspresie DeLonghi ECAM 44.660.B z powodzeniem możemy zaparzyć kawę mieloną. Polecamy jednak korzystać z kawy ziarnistej, która odkryje przed nami całe swoje oblicze.

Dostosuj aromat i ilość kawy do swoich potrzeb! 

Dzięki regulacji smaku i objętości napoju możemy eksperymentować z różnorodnością kawy, dostosowując aromat i ilość kawy w filiżance do własnych preferencji.

Regulacja wysokości adaptera

Regulowana wysokość adaptera do kawy - filiżanki aż do 14 cm wysokości!

Ekspres De'Longhi ECAM 44.660.B posiada regulowany adapter do kawy. Pozwala to na przygotowanie naszej ulubionej kawy w filiżankach o różnych wysokościach (90-142 mm). Z powodzeniem przygotujemy espresso bez rozprysku podczas nalewania oraz latte w eleganckiej wysokiej szklance.

Opcja programowania twardości wody 

Bardzo przydatną funkcją w ekspresie ECAM 44.660.B jest opcja zaprogramowania urządzenia według rzeczywistej twardości wody w sieci wodociągowej. Umożliwia nam to optymalizację częstotliwości odkamieniania i czyszczenia przewodów w ekspresie. Do wyboru mamy 4 poziomy twardości.


Automatyczny proces płukania i odkamieniania

Ekspres De'Longhi ECAM 44.660.B jest wyposażony w automatyczny proces czyszczenia i odkamieniania. Urządzenie czyści swoje przewody z kawowego pyłu podczas włączania i wyłączania. W trakcie tej czynności nagrzewa się system wewnętrzny co przyspiesza proces parzenia kawy. Utrzymanie ekspresu w czystości ułatwia nam to, że wszystkie części są bardzo proste w konserwacji.

Wyjmowany blok zaparzający w ECAM 44.660.B

Wyjmowany blok zaparzający - pewność czystości bez dodatkowych kosztów!

Ekspres De'Longhi ECAM 44.660.B zawiera wyjmowany blok zaparzający, który możemy czyścić pod bieżącą wodą. Tę czynność powinniśmy wykonywać co około 2 tygodnie. Ekspres posiada do modułu zaparzającego.

Regularne wyciąganie i mycie bloku zaparzającego pozwoli nam uniknąć częstego serwisowania naszego urządzenia.

Wygodne użytkowanie poprzez pełen dostęp od frontu 

W ekspresie De'Longhi ECAM 44.660.B wszystkie elementy są bardzo łatwo dostępne od frontu. Zbiornik na wodę możemy zdemontować lub wysunąć i napełnić go wodą z dzbanka, a przezroczyste ścianki zbiornika dodatkowo ułatwiają kontrolę poziomu wody. Wyposażona w wysuwany wskaźnik poziomu wody tacka ociekowa sprawia, że mamy pełną kontrolę i jesteśmy w stanie opróżnić ją bez wysiłku.


Filtr do wody

Filtr wody ma wpływ na smak i aromat kawy, gdyż odizolowuje z wody szkodliwe związki, zachowując minerały i fluorki, istotne dla zdrowia. Ekspres De'Longhi ECAM 44.660.B posiada możliwość zamontowania w sobie filtra do wody, co również zapobiega osadzaniu się kamienia i wydłuża okres żywotności urządzenia.


Programowalne automatyczne włączanie ekspresu

Ekspres możemy zaprogramować tak, aby był gotowy zaparzyć naszą ulubioną kawę kiedy tylko chcemy. To wszystko dzięki funkcji automatycznego włączania ekspresu. Urządzenie dostosowane do naszego trybu życia, uruchomi się samo i oszczędzi nam czasu, nawet w najbardziej zajęty dzień.

Automatyczne wyłączaniem

Automatyczne wyłączanie i program oszczędzania energii

Ekspres De'Longhi ECAM 44.660.B posiada funkcję automatycznego wyłączania się po wcześniejszym ustawieniu czasu oczekiwania. Do wyboru mamy 5 okresów czasu. Dzięki temu ekspres nie tylko jest wygodny w użytkowaniu, ale również nie ma negatywnego wpływu na środowisko.

Opinie użytkowników
Ilość opinii: 1 Średnia ocena: 5.00
Ocena:
Autor:
Jestem bardzo zadowolony z kupna tego ekspresu i polecam go każdemu. Urządzenie chodzi bardzo cicho, co jest dla mnie ważne bo mam w domu malucha. Cappuccino pierwsza klasa. Polecam jeszcze raz!
Zapytaj o towar:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego towaru. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten towar:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
Treść:

Wybrane specjalnie dla Ciebie

Puree Jagodowe MONIN 1 L
Puree Jagodowe MONIN 1 L
( Średnia: )
51,00 zł1020 PKT

Baza wiedzy

Zobacz wszystkie
Odkrywaj świat kawy świadomiePorady doświadczonych ekspertów stworzone specjalnie dla Ciebie!

Ostatnio dodane opinie

Zobacz wszystkie
Ocena:
Autor:
Jestem bardzo zadowolony z kupna tego ekspresu i polecam go każdemu. Urządzenie chodzi bardzo cicho, co jest dla mnie ważne bo mam w domu malucha. Cappuccino pierwsza klasa. Polecam jeszcze raz!
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel