Opinie o Młynek do kawy Fellow ODE Brew Ver. 1.1

  • Automatyczny młynek do kawy, który jest przeznaczony do przelewowych metod parzenia. Fellow ODE Brew posiada płaskie stalowe żarna, automatycznie kończy pracę po zmieleniu ziaren i ma funkcję redukcji hałasu.
Kod produktu: 850014962180
Producent: FELLOW

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 4 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Dorota, Jelenia Góra
2022-11-13
Jestem bardzo zadowolona z tego młynka. Bardzo duża skala pozwala na znalezienie idealnego stopnia przemiału ziarna dla każdego. Mielenie jest równomierne, szybkie i w miarę ciche. Młynek sam wyłącza się po zmieleniu odpowiedniej ilości kawy. Magnes zamontowany pod pojemnikiem pozwala w prosty sposób na idealne dopasowanie elementu pod otworem mielącym. Wyróżniający się, nowoczesny design jest ozdobą w kuchni. Młynek jest stabilny i nie jeździ po blacie w trakcie mielenia. Gorąco polecam!!!
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Tomasz, Jarocin
2022-10-03
Rewelacyjny młynek. Jedna mała uwaga dla potomnych, aby zdecydowanie traktowali go jako młynek do mielenia pod przelew. Na espresso się nie nadaje.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Wiesław, Lublin
2022-09-02
Znakomity młynek. Wbrew niektórym opiniom, regulacja mielenia pod alternatywy jest wystarczająca. Nie miałem problemów z ustawianiem stopnia zmielenia dla małych porcji kawy pod wszystkie typowe metody zaparzania(V60, Clever Dripper, Chemex i oczywiście Aeropress). Młynek bardzo ładny, cichy, z minimalną retencją. Polecam, znakomity produkt.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Adam, Polanica-Zdrój
2022-02-26
Rewelacyjny młynek do kawy, wygodny w obsłudze, mieli bardzo szybko, design pasuje do moich grafitowych blatów, działa bez problemów. Bardzo starannie opakowany i zabezpieczony. Jestem zadowolony z zakupu tego produktu premium. Korzystałem z dwóch konkurencyjnych sklepów i musiałem reklamować widoczną wadę produktu, odsyłać towar i gdy wszystko z listy zakupionych towarów jest "tip-top" jak w sklepie Konesso to bardzo cieszy, wysoka jakość obsługi.
Opinia naszego klienta w
    pixel