Opinie o ZESTAW Ekspres do kawy Lelit Grace PL81T + Młynek do kawy Lelit William PL72

  • Zestaw zawierający kolbowy ekspres do kawy Lelit Grace PL81T oraz młynek do kawy Lelit William PL72. Jest to idealna opcja dla miłośnika włoskiej kawy. Zestaw jest przeznaczony do użytku domowego.
Kod produktu: 8009437001668
Producent: LELIT

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 3 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Grzegorz, Ruda Śląska
2021-09-25
młynek mieli tak dokładnie, że pokażcie mi maszynę, która się na tym nie zadławi. jako wada: brak opcji mielenia do pojemnika. mielenie do kolby raz zabrudzi nam kuchnie innym razem nie. zależy to od kawy oraz chyba faz księżyca. na szczęście podstawka na magnesach szybko zdejmowalna robi robotę. ekspres parzy kawę na poziomie dobrych kawiarnio-palarni. jest bardzo czuły. lekka zmiana siły ubicia wpływa na wynik. na plus analogowa wskazówka ciśnienia. robi doskonałą robotę. jedyny minus to brak widocznego poziomu wody i konieczność wyjmowania zbiornika na wodę. xbudowany bardzo solidnie.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Łukasz, Zabrze
2020-12-28
Sprzęt wysokiej klasy. Piękna ozdoba kuchennego blatu. Oczywiście wymaga, ze tak powiem okiełznania w ustawieniach, ale pracuje nad tym i kawa espresso wychodzi coraz lepsza.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Piotr, Katowice
2020-11-24
Jeśli mówimy o ekspresie kolbowym do domu, to Lelit Grace w zupełności wystarczy. Bardzo dobra jakość wykonania, łatwa kontrola temperatury, programowanie preinfuzji , profesjonalna dysza. Wszystko czego potrzeba. Młynek też rewelacja. Szeroki zakres regulacji mielenia, elektroniczne ustawianie dozy. Super zestaw.
Opinia naszego klienta w
    pixel