Opinie o Kolbowy ekspres do kawy Sage SES875BSS - Zapytaj o Dostępność

  • Sage SES875BSS to kolbowy ekspres do kawy, który jest przeznaczony do pracy w warunkach domowych. Dzięki zastosowanym technologiom przygotowana w nim kawa jest najwyższej jakości. Srebrny ekspres do kawy idealnie sprawdzi się w nowoczesnych kuchniach.
Kod produktu: 9312432030144
Producent: SAGE

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 3 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Jarosław, Wrocław
2020-09-22
Towar wspaniały, dostawa szybka, kawa przepyszna
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Tadeusz, Siedlce
2020-09-21
Ekspres pozwala na różne kombinacje z grubością mielenia kawy, temperaturą wody, czasem trwania niskociśnieniowego parzenia wstępnego i właściwego a manometr pokazuje czy ustawione parametry mieszczą się w optymalnym zakresie. Dostawa ekspresowa w ciągu 2. dni. Ekspres zapakowano w dodatkowe pudło.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: KRZYSZTOF, LEGNICA
2020-07-01
Grupa ekspresów firmy Breville - w Europie sprzedawane pod nazwą Sage. Kupiony na wyprzedaży, więc tańszy- wydaje mnie się, że normalna cena jest zawyżona. Czy warto kupić? Odpowiedź jest niejednoznaczna. Ma kilka cech pozytywnych - całkiem udany młynek (mam już oddzielny młynek Sage - polecam), para i woda podgrzewane są w osobnym bojlerze - to jest wygodne. Tryb automatyczny daje kawę, która jest gorsza niż z EC685 (tenże ekspres szczerze polecam dla początkujących). Jednak tryb manualny to całkiem inna bajka - obecnie parzę kawę bez użycia ostrza dozujacego (pomysł Breville), nieznacznie przesadzając z ilością kawy w portafiltrze, z delikatnym tampingiem (ciśnienie w preinfuzji osiąga nominalne ciśnienie parzenia), w zasadzie tylko wykorzystując fazę preinfuzji (czyli mniejsze ciśnienia pompy). Kawa jest pyszna. Czy warto? Wydaje mnie się,ze jeśli miałbym wydać 5-10 tysięcy (za bardziej zaawansowane modele Breville) to pewnie kupiłbym Profitec Pro 500. Za około 2-2.5 tysiąca za ten konkretny model chyba warto. Za 3 tysiące nie bardzo.
Opinia naszego klienta w
    pixel