Cena: 2799.00

  • Przeznaczony do użytku domowego ekspres do kawy, który został wyposażony w nowoczesne technologie. Posiada wbudowany nowy, wyjątkowo cichy młynek do kawy, a maksymalnie prostą obsługę zapewnia kolorowy wyświetlacz graficzny.
Kod produktu: 4260083467596
Producent: NIVONA

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 7 Średnia ocena: 4.86
Sortuj:
( 5 / 5 )
2020-10-02
Jestem bardzo zadowolony i usysfakcjonowany że dokonałem właściwego wyboru. Kawa smakuje wyśmienicie.
Zbigniew, Konin
( 5 / 5 )
2020-09-14
Rewelacja, wiele funkcji możliwości ustawiania jakości kawy bardzo intuicyjny prosty w obsłudze
Radosław, Koronowo
( 4 / 5 )
2019-11-25
Ekspres mam już ponad 2 lata. Przez ten czas działa bez zarzutu. Raz coś nie działało ale somo się naprawiło... Gdybym mogła coś zmienić, to mleczne kawy mogłyby być cieplejsze, a krążki kawy "ciasteczka" bardziej zbite, nie rozsypujące się, bo chyba tak powinno być. Mimo to jestem bardzo zadowolona, a ekspresu nie oszczędzam. Mleczna pianka jak nigdzie indziej!
Debora, Toruń
( 5 / 5 )
2019-10-18
Bardzo elegancki ekspres parzący świetną kawę. Polecam.
Andrzej, Warszawa
( 5 / 5 )
2019-10-12
Po nieco ponad miesiącu użytkowania, przyznaję, że ten zakup to jeden z najlepszych zakupów jakie w życiu zrobiłam.. nie wiem, jak przez 27 lat żyłam bez ekspresu. Ekspres super. Kawa super. Zakupy super. Samopoczucie? SUPER! Na pewno wrócę.. po kawę! ;)
Justyna, Szczecin
( 5 / 5 )
2019-01-20
Długo wybierałem ekspres w okolicach 3000 zł, który robiłby dobre cappuccino i zdecydowanie ten polecam. Używam stosunkowo nie długo bo jakieś 3 tygodnie, ale zarówno kawę czarną jak i cappuccino robi bardzo smaczną. Nie jestem jakimś wielkim smakoszem czy konesserem więc trudno mi zagłębiać się w doznania smakowe więc powiem tak. Cappuccino - porównywalne do dobrego w Mcdonalds, lepsze niż na Orlen, gorsze niż w kawiarni w Rzymie :) Dużo się płucze więc wody trzeba dosyć często dolewać, głośność młynka zależy od pory dnia: rano jest trochę głośny, w południe cichy, a jak dzieci śpią to jakby odrzutowiec startował ;) Menu jest proste w obsłudze, wyświetlacz kolorowy bez pikselozy, ikonki ładne, sam ekspres też bardzo dobrze się prezentuje. Jeszcze nie czyściłem zaparzacza i nie odkamieniałem więc nie wiem jak bardzo jest to uciążliwe. Jeżeli nie popsuje się przez najbliższe 3 lata to będzie to ekspres na medal! Na razie wystawiam 5 gwiazdek.
Krzysztof, Kalisz
( 5 / 5 )
2018-10-08
Ekspres parzy doskonałą kawę czarną i z mlekiem za dotknięciem jednego przycisku. Jest to duże ułatwienie i pozwala zaoszczędzić trochę czasu. Młynek do kawy ziarnistej działa bardzo cicho, a ekspres świetnie prezentuje się w mojej kuchni. Urządzenie ma wyjmowany moduł zaparzający, co umożliwia dokładne czyszczenie jego wnętrza. Gorąco polecam ekspres jak i sklep Konesso.
Grzegorz, Elbląg
    pixel