Opinie o Ekspres do kawy Melitta E950-101 Solo - czarny

  • Jeden z najmniejszych automatycznych ekspresów do kawy na świecie. Melitta Solo to urządzenie idealne do domu, które pozwoli przygotować perfekcyjna kawę czarna. Wspaniały design został połączony z nowoczesną technologią.
Kod produktu: 4006508194346
Producent: MELITTA

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 3 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Renata, Dąbrowa Górnicza
2021-01-06
Pod koniec listopada 2020r. zakupiłam ekspres do kawy Melita Solo, pech bo okazało się , że pokrętło dozujące pojemność kawy jest zablokowane. Po konsultacji telefonicznej z firmą błyskawiczna reakcja, w czwartek odebrał urządzenie kurier do naprawy w następnym tygodniu we wtorek miałam ekspres w domu. Ogólnie urządzenie jest proste w obsłudze do warunków domowych super, do tej pory tylko ja piłam kawę w domu. Teraz dołączył mój mąż i czasami moja córka. Pomimo pechowego początku jestem bardzo zadowolona z zakupu, duży plus dla firmy za bardzo rzetelne i profesjonalne podejście do klienta. W kresie świątecznym dostałam 2 kupony zniżkowe, które już częściowo wykorzystałam. Pozdrawiam
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Krzysztof, Tarnów
2018-07-16
Kupiłem ten ekspres, bo skusiła mnie niska cena. Jeżeli mam być szczery, to w tej cenie lepszego ekspresu chyba nie znajdę. Po ponad miesiącu mogę powiedzieć, że funkcjonuje bez żadnych zarzutów. W domu nikt nie pije kaw z mlekiem, a kawa czarna wychodzi po prostu znakomita. Polecam go każdemu, kto chce mieć w domu solidny ekspres w niskiej cenie.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Mateusz, Lubin
2018-05-07
Bardzo prosta obsługa ekspresu, który robi wyłącznie kawy czarne. Coś dla osób żyjących w ciągłym pośpiechu, a do tego cena bardzo atrakcyjna.
Opinia naszego klienta w
    pixel