Opinie o Ekspres do kawy JURA S8 Chrome - NIEDOSTĘPNY

  • Jura S8 Chrome to model przeznaczony do użytku domowego. Posiada wbudowany młynek do kawy Aroma G3, oraz system P.E.P., który pozwala wydobyć z kawy to co najlepsze. Kolorowy wyświetlacz TFT przeprowadzi nas przez proces parzenia kawy i konserwacji.
Kod produktu: 7610917151875
Producent: JURA

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 4 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Grzegorz, Warszawa
2018-11-27
Ekspres łatwy w użyciu i utrzymaniu czystości. Na użytek domowy wystarczająco duży pojemnik na kawę, zbiornik na wodę i zużyte produkty. Szybki w użyciu. Polecam!
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Kamil, Białystok
2018-07-23
Fantastyczny ekspres do kawy. Od czasu zakupu nie wyobrażam sobie dnia bez dobrej kawy. S8 to najlepszy ekspres automatyczny jaki widziałem i myślę, że nikt nie będzie żałował wydanych pieniędzy.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Maria, Tarnów
2018-01-15
Ekspres ma chyba wszystko czego potrzeba. Duży wyświetlacz zdecydowanie ułatwia całą robotę i raczej nikt nie będzie miał problemu z obsługą.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Sylwia, Rzeszów
2017-12-11
Fantastyczny ekspres. Wyświetlacz dotykowy jest duży i bardzo czytelny. Posiada ciekawą opcję programowania własnej kawy i nazywania jej. Kawy mleczne mają przyjemną piankę, a espresso jest bardzo aromatyczne. Pięknie prezentuje się w mojej kuchni i ogromnie się cieszę, że go kupiłam.
Opinia naszego klienta w
    pixel