Opinie o Niebieska herbata The Tea Makers Taiwanese Four Season Oolong No.90 - 100g

  • Four Season Oolong jest doskonałą herbatą którą można się cieszyć o każdej porze dnia. Łagodny, lekki, kremowy smak z pewnością zostanie doceniony przez miłośników herbat oolong.
Kod produktu: 5060257147199
Producent: THE TEA MAKERS LTD

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 3 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Remigiusz, Gdynia
2019-03-05
Witam serdecznie - napiszę tak wspaniałaaaaa - przepraszam, że w ten sposób ale na prawdę warta dobrej opinii herbata z pod znaku tej firmy. Tak jak tu wspomniano w opiniach warto spróbować zaparzyć w mniejszej temperaturze niż 100 stopni i spróbować a myślę że to będzie To. Pierwsze posmakowanie tej herbaty i od razu zakochanie w niej. Polecam nie tylko dla siebie ale też właśnie dla gości.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Eli, Głogów
2018-11-16
Zawsze w domu mam herbatę Oolong. To najlepsza i wysokogatunkowa herbata dla gości, którzy nie mogą się zdecydować pomiędzy herbatą czarną i zieloną. Znakomita w smaku, a dodatkowo w bardzo eleganckiej puszce. Polecam każdemu smakoszowi.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Mirosław, Rybnik
2018-06-28
Bardzo dobra. Jak najbardziej warta swojej ceny. Oolong utleniany w niskim stopniu, wg opisów internetowych 20-30%. Bardzo smaczny, klasyczny, zrównoważony, przy tym nie jest nudny. Można powiedzieć: wzorcowy nisko oksydowany oolong :) Producent (znakomity w sumie...) zaleca parzenie wrzątkiem, wg mnie to błędna rada - 85-90 stopni o wiele lepiej pasuje do tego zielonego oolonga, a pierwsze parzenie można zrobić nawet chłodniejszą wodą. Wrzątek zabija tę herbatę.
Opinia naszego klienta w
    pixel