Opinie o Młynek do kawy Eureka Mignon - Czarny

  • Czarny młynek Eureka Mignon to doskonała propozycja dla osób poszukujących zgrabnego, kompaktowego młynka do espresso. Stalowe żarna 50 mm zapewniają równy i odpowiednio drobny przemiał do przygotowania espresso.
Kod produktu: 8056746342920
Producent: EUREKA

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 9 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Cezary, Zamość
2022-12-15
Młynek perfekcyjny, na malutki minus brak wskaźnika zero dla regulacji na obudowie, ale to już da się wyczuć samodzielnie metodą prób i błędów.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Marek, Tychy
2022-01-27
Bardzo solidny produkt. Pokrętło do ustawiania grubości mielenia bardzo precyzyjne. Polecam do espresso.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Marcin, Krzeszów
2021-11-29
No sprzęt super. Dość drogi, w porównaniu do niektórych młynków automatycznych, lecz nie żałuję wydanych na niego pieniędzy. Dobra jakość przemiału, na najdrobniejsze ustawieniu potrafi zmielić kawę na puder. Używam go tylko do espresso i gdybym jeszcze raz miał podejmować decyzję dot. zakupu młynka, nie miałbym wątpliwości co kupić.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Marcin, Bełchatów
2021-06-26
Solidny, ciężki, łatwy w czyszczeniu. W najdrobniejszym ustawieniu kawę można zmielić praktycznie na talk.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Dorota, Witoszów Górny
2021-04-24
Polecam
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Marek, Poznań
2021-01-04
Młynek wydaje się być spoko. Póki co zaczynam z nim przygodę, ale wygląda na solidny. Całkiem cicha praca. Korzystając z mielenia na czas, porcje wychodzą porównywalne, jeśli chodzi o gramaturę. Jedyne minusy jakie zauważyłem, to średniej jakości zasuwka pojemnika na kawę, oraz jego wyciąganie z młynka - ciężko się go wyciąga.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Bartłomiej, Wrocław
2020-11-27
Super młynek
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Wojciech, Wrocław
2019-05-27
W moim przypadku Mignon + tani marketowy ekspres, w miarę świeże ciemno palone ziarna - efekt (w porównaniu do wcześniejszych) nieporównywalny (nagle kawa nabrała body!). Posłuchałem mądrzejszych, poleciał na pierwszy ogień młyn, a na zakup porządnrgo ekspresu przyjdzie czas. Poza szeregiem superlatyw, młynek nieco głośny (jednak sąsiadów czy domowników rankiem nie budzę). Druga sprawa - młyn przemiał zbryla (zawsze pozostaje wykałaczka i homogenizowanie zawartości w portafiltrze). Obie sprawy niby niweluje młodsza edycja Mignona. Czy warto jednak dopłacać - moim zdaniem nie. Lepiej wydać te kilka stuwek na dobre ziarna! Niezdecydowanym - polecam zakup, czy tej czy nowszej wersji Mignon. Sprzęt warty wydanych pieniędzy.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Mateusz, Ruda Śląska
2019-03-09
Młynek w swoim przedziale cenowym jest bezkonkurencyjny. Za jego kupnem przemawia wielkość żaren, prosta regulacja stopnia zmielenia, znośna głośność pracy, stabilna konstrukcja oraz tryb automatycznej pracy. Delikatnie rozsypuje kawę, ale jest na to sposób. Po kilku miesiącach używania wszystko działa jak należy, a w połączeniu z dobrym ekspresem do kawy efekt murowany. Gorąco polecam kawoszom!
Opinia naszego klienta w
    pixel