Opinie o Ekspres JURA E8 Platin 2016 - NIEDOSTĘPNY

  • Ekspres do kawy Jura E8 to w pełni automatyczny ekspres o nowoczesnym wyglądzie, w którym zastosowano innowacyjne technologie, pozwalające uzyskać pełnię smaku i aromatu w przygotowanej kawie.
Kod produktu: 7610917150847

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 3 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Karolina, Szczecin
2018-08-20
Doskonałe urządzenie do robienia kawy. Ekspres potrafi przygotować chyba każdy rodzaj kawy :) Wysoka jakość jest widoczna już po samym otwarciu pudełka. Jest bardzo przyjemny w obsłudze i nie sprawia żadnych problemów. Nie mogę doczekać się każdego poranka z moją ulubioną cappuccino z Jury :) Polecam ekspres oraz sklep.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Franciszek, Gdynia
2017-04-13
Świetny ekspres ze względu na to, że posiada najnowszą technologię PEP oraz nowoczesny wygląd. Dodatkowo ma aż 12 specjałów kawowych; w tym opcja zaparzenia kawy flat white,opcja zrobienia w jednym czasie dwóch kaw czarnych oraz kawa Latte Macchiato. Dla mnie ten ekspres ma wszystko, czego potrzeba, Polecam!
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor:
2017-02-01
Ekspres bardzo elegancki i robi dobrą kawę, zdecydowanie lepszą niż często spotykana w kawiarniach. Obsługa sklepu wręcz doskonała, szybka wysyłka i pomoc przy wyborze ekspresu GRATULUJE
Opinia naszego klienta w
    pixel