Opinie o Młynek do kawy Graef CM802

  • Młynek do kawy Graef CM802 to urządzenie przeznaczone dla domowych baristów. 40 stopni grubości mielenia pozwala na odpowiednie zmielenie kawy pod wszystkie metody parzenia. Graef CM802 posiada aluminiową obudowę i stożkowe, stalowe żarna.
Producent: GRAEF

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 3 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Dariusz, Ciechanów
2020-06-05
Używam CM802 od paru lat. Przeżył już dwa ekspresy kolbowe. Doskonale utrzymuje gradację przemiału /zwykle na ustawieniu 7-8/, jest wygodny, prosty w obsłudze i czyszczeniu /u mnie raz na kwartał/ i stabilny. Ceną, wygodą i przemiałem deklasuje konkurencję /ponadto dostępem do serwisu i części, z którego nigdy nie musiałem korzystać/. Mój najlepszy i najbardziej opłacalny zakup związany z kawą.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Wojciech, Wrocław
2019-03-07
Bardzo fajny młynek, duży zakres grubości mielenia. Jest dość głośny, ale to mój pierwszy tego sprzęt więc nie wiem jak działają inne. Jest ciężki przez co solidnie stoi na blacie.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Dorota, Szczecin
2017-04-30
z młynka jestem bardzo zadowolona, możliwość mielenia kawy bezpośrednio do kolby uważam za fenomenalny. Dodatkowo wygląd tej małej i sprytnej maszynki jest dużą ozdobą kuchni i jadalni. Niezawodny i piękny :) Sklep Konesso świadczy obsługę na niespotykanie wysokim poziomie - polecam Wszystkim wymagającym. Dorota
Opinia naszego klienta w
    pixel