Opinie o Saturator do wody gazowanej SodaStream Terra z butelkami + książka

  • Ekspres do wody gazowanej SodaStream Terra w kolorze czarnym sprawia, że w prosty możemy stworzyć własną wodę gazowaną. Wystarczy jedno kliknięcie, a zwykłą wodę zamieni się w gazowany napój.
Kod produktu: 7290113764231
Producent: SODASTREAM

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 4 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Paweł, Łódź
2023-11-10
#PromocjaJesienneOrzezwienie #OpiniaPromocjaJesienneOrzeźwienie Bardzo fajne urządzenie. Dzięki niemu mam ciągły dostęp do wody gazowanej bez konieczności wydawania majątku w sklepie i nie muszę ciągle chodzić do pojemnika na plastiki z kolejnymi workami. Bardzo fajnie, że można tak wiele różnych syropów do niego dokupić zwłaszcza, że mogę w ten sposób samemu decydować jakie natężenie smaku będzie miał napój bo zawsze preferowałem rozcieńczone napoje gazowane od takich prosto z butelki. Zresztą wystarczy trochę cytryny, limonki lub zwykłego soku i woda z sodastream smakuje wyśmienicie. Dodatkowa zaleta to to że dzięki możliwości dopasowania rozmiaru butelki i jej napełnienia nie muszę się martwić że mi się przed wypiciem rozgazuje jak w przypadku kupnych wód. Bardzo fajnie, że urządzenie działa bez prądu.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Iwona, Tomaszów Lubelski
2023-10-06
bardzo fajna maszyna do wody gazowanej i nie tylko
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Magdalena, Warszawa
2023-08-04
Produkt zgodny z zamówieniem a obsługa profesjonalna-kontakt mailowy na poziomie-pracownicy nie tylko są sprzedawcami, ale znają również produkt, który posiadają w swojej ofercie. Pozdrawiam
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Anna, Bydgoszcz
2023-07-12
Prosty sprzęt w obsłudze :) Nie trzeba kupować butelek z gazowaną wodą w sklepie :) Przepisy bardzo fajne :)
Opinia naszego klienta w
    pixel