Nescafé Dolce Gusto Kompatybilne

ilość znalezionych towarów: 18
  Zamienniki Nescafé Dolce Gusto

  Nescafé Dolce Gusto to jeden z najpopularniejszych na świecie systemów kapsułkowych, który został stworzony, aby przygotowanie wyśmienitej kawy było dziecinnie proste. Kapsułki Nescafé Dolce Gusto pozwalają nam w mgnieniu oka zaparzyć intensywne espresso, trójwarstwowe Latte Macchiato, czy puszyste Cappuccino. W ekspresach z systemem Dolce Gusto możemy wykorzystywać wyłącznie przeznaczone do tego kapsułki. Mogą być to oryginalne kapsułki producenta Nestlé, ale na rynku możemy znaleźć kapsułki innych producentów, które są kompatybilne z systemem Dolce Gusto.

  Zamienniki Nescafé Dolce Gusto

  Nie każdą kawę w kapsułkach możemy zaparzyć w ekspresie Nescafé Dolce Gusto. Zamiennik Nescafé Dolce Gusto musi mieć odpowiednie kształty i musi być wykonany z odpowiednich materiałów. Dzięki temu bez problemu zmieści się w jednostce zaparzającej ekspresu, a jego osłona zostanie odpowiednio nakłuta, co pozwoli uzyskać wyśmienity napar. Stosowanie zamienników sprawia, że możemy korzystać z kapsułek, których nie oferuje nam producent systemu, a w efekcie mamy do wyboru jeszcze więcej smaków kawy.

  Producenci zamienników Nescafé Dolce Gusto

  Ogromna popularność systemu Nescafé Dolce Gusto sprawiła, że dziś praktycznie każdy duży producent kawy wprowadza do swojej oferty kompatybilne kapsułki. Dzięki temu możemy korzystać np. z takich zamienników jak Costa Coffee Dolce Gusto®, które pozwalają przygotować kawę rodem ze słynnej kawiarni. Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto są również bardzo popularne wśród włoskich palarni takich jak Kimbo czy Pellini.

  W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziesz kapsułki kompatybilne Nescafé Dolce Gusto producentów Costa Coffee, Kimbo i Pellini, które sprawią, że swoją ulubioną kawę przygotujesz teraz w ekspresie Dolce Gusto.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel