Saturatory wody gazowanej

ilość znalezionych towarów: 10

  Saturator to urządzenie, dzięki któremu możemy w prosty i szybki sposób przygotować wodę gazowaną. Gazowanie wody w saturatorze odbywa się przy pomocy zamontowanego w nim naboju z gazem CO2 i jest to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie.

  Oszczędzaj z saturatorem

  Jeden nabój do saturatora może przygotować dla nas nawet 60 litrów wody gazowanej. Dzięki temu na długo możemy zrezygnować z zakupów wody gazowanej ze sklepu, co przekłada się na to, że w prosty sposób oszczędzamy pieniądze. Ponadto ograniczając zakupy butelkowej wody mineralnej zmniejszamy zużycie plastiku i przyczyniamy się do ochrony środowiska. Saturator wody gazowanej pozwala nam w ciągu roku oszczędzić co najmniej 300 plastikowych butelek na jedną osobę.

  Woda dla zdrowia

  Woda gazowana jest równie zdrowa, co woda niegazowana, a różnica między nimi polega na tym, że woda gazowana jest wypełniona dwutlenkiem węgla. Dzięki temu woda gazowana ma mniejsze pH i wydaje się słodsza w smaku, co zachęca nas do częstszego sięgania po nią. Saturator wody gazowanej sprawia, że możemy w odpowiedni sposób nawadniać organizm, co pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie i samopoczucie.

  W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziecie wysokiej jakości saturatory wody sodowej, które są przeznaczone do domu i biura. Saturator wody SodaStream to popularne urządzenie, z którego może korzystać każdy. Prosta obsługa i elegancki design sprawiają, że będą ozdobą w każdej kuchni.

  pixel