Program partnerski

1. Poszerzaj kulturę picia dobrej kawy i zarabiaj razem z nami!

Idea naszego programu partnerskiego jest bardzo prosta - chcemy, aby jeszcze więcej osób piło dobrą kawę i herbatę każdego dnia. Razem mamy dużo większą siłę. Jeżeli my nigdy nie dotrzemy do Pana Andrzeja, Pani Grażyny czy firmy XXX, a Ty możesz to zrobić, to wolimy wejść z Tobą w spółkę i przekazać Ci część naszych zysków wygenerowanych przez tego klienta. Nie możemy przecież pozwolić na to, by Twoi znajomi pili kiepską kawę!

2. Kto może dołączyć do programu i jak to zrobić?

Do naszego programu partnerskiego może dołączyć każdy, kto chciałby zarobić dodatkowe pieniądze lub jego pasją jest kawa. Dołączenie do programu partnerskiego sklepu Konesso.pl nie wiąże się z żadnymi opłatami czy też formalnościami. Wystarczy zarejestrować konto w naszym sklepie, zapoznać się z poniższymi informacjami i zacząć polecać Konesso.pl


Naszym partnerem mogą być zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Do udziału w programie szczególnie zachęcamy naszych Klientów, blogerów oraz osoby posiadające wpływowe konta w mediach społecznościowych.

3. Jak działa program i ile mogę zarobić?

W naszym programie partnerskim zarabiasz na zamówieniach złożonych przez klientów poleconych przez Ciebie. Zaproś do nas nowych klientów, a my podzielimy się z Tobą częścią zarobionych pieniędzy.

To ile zarobisz zależy od Twojego zaangażowania - im więcej klientów do nas ściągniesz, tym większy zysk dla Ciebie. Pamiętaj jednak, że płacimy prowizje od zamówień złożonych i wykonanych, dlatego ważna jest też jakość kierowanego ruchu, który będzie przekładał się na sprzedaż.

Program partnerski Konesso

Zasady działania programu:

1. Zarejestruj konto w naszym sklepie: Rejestracja;

2. Skorzystaj z linku polecającego lub reklam dostępnych na Twoim koncie i generuj sprzedaż;

3. Zgarniaj prowizje za zakupy klientów poleconych przez Ciebie. Na Twoje konto trafi aż 5% wartości zamówienia złożonego po przejściu z Twojej reklamy lub linku.;

4. Wypłać prowizje w postaci bonu na zakupy w Konesso.pl;

5. Wykorzystaj bon na zakup dowolnych produktów z naszej oferty.

4. Przykłady promowania sklepu

Sposobów na pozyskanie klientów i zarabianie razem z nami jest bardzo wiele, ogranicza jedynie wyobraźnia. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów wykorzystania linku polecającego oraz reklam znajdujących się w Twoim panelu programu partnerskiego.

Program partnerski Konesso.pl
 • prześlij link polecający do Twoich znajomych. W wiadomości watro zawrzeć kilka cennych informacji na temat sklepu oraz tego, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty;
 • wyślij link polecający znajomym na Facebooku;
 • opublikuj informację o sklepie wraz z własnym linkiem polecającym na tablicy Facebook lub na Instagramie;
 • dodaj na swojej stronie firmowej informacje na temat zakupów w naszym sklepie wraz z linkiem polecającym;
 • umieść na swojej stronie baner reklamujący Konesso.pl wraz z linkiem polecającym;
 • wyślij do swoich klientów newsletter z informacją o naszym sklepie;
 • opublikuj na swoim blogu wpis o udanych zakupach w naszym sklepie wraz z linkiem polecającym;
 • umieść na swoim blogu udostępniane przez nas banery;
 • polecaj nasz sklep na forach korzystając z własnego linku polecającego.

Jeśli masz ciekawy pomysł na promowanie naszego sklepu i chciałbyś otrzymać od nas dodatkowe wsparcie techniczne lub potrzebujesz pomocy wyślij wiadomość na michal@konesso.pl

REGULAMIN PROGRAMU  PARTNERSKIEGO
W SKLEPIE INTERNETOWYM WWW.KONESSO.PL

Organizatorem Programu Partnerskiego jest:
BsCaffe Grzegorz Bieńko
ul. Świerkowa 9b, 37-464 Stalowa Wola
NIP: 8652432155, Regon: 180336447

Organizator - sklep internetowy Konesso.pl prowadzony przez BsCaffe Grzegorz Bieńko
Uczestnik - osoba przystępująca do Programu Partnerskiego z zachowaniem postanowień niniejszego Regulaminu.
Kredyt Sklepowy - otrzymywane za polecenia i gromadzone na koncie Klienckim wartości odpowiadające polskim złotym PLN, które można wymieniać na bony towarowe.

§1 ZASADY PROGRAMU PARTNERSKIEGO

 • Udział w Programie Partnerskim może wziąć wyłącznie osoba pełnoletnia lub podmiot gospodarczy prowadzący własną działalność gospodarczą.
 • Osoba lub podmiot gospodarczy przystępujący do Programu Partnerskiego musi posiadać własne konto klienckie na stronie sklepu www.Konesso.pl Konto można zarejestrować pod adresem: (https://www.konesso.pl/client-new.php?register)
 • Podczas rejestracji konta klienckiego należy podać swoje prawdziwe, pełne dane. Za błędy związane z wprowadzeniem błędnych danych Organizator Programu nie odpowiada. Przez pełne dane uznaje się: a) w przypadku gdy uczestnik jest osobą fizyczną, nie prowadzącą działalności gospodarczej: imię i nazwisko, adres korespondencyjny, numer telefonu oraz adres e-mail. b) w przypadku gdy uczestnik jest podmiotem gospodarczym lub osobą fizyczną prowadzącą własną działalność gospodarczą: pełna nazwa firmy, adres siedziby, NIP, numer telefonu oraz adres e-mail.
 • Udział w Programie Partnerskim jest dobrowolny i bezpłatny. Organizator nie wymaga i nie pobiera z tego tytułu żadnych opłat.

§2 ZASADY DZIAŁANIA KREDYTU SKLEPOWEGO I WYPŁAT ZGROMADZONYCH ŚRODKÓW

 • W ramach Programu Partnerskiego Uczestnik gromadzi na osobistym koncie Klienckim wartości odpowiadające polskim złotym PLN w tzw. "Kredycie Sklepowym".
 • Po dokonaniu rejestracji należy zalogować się na własne konto klienta i pobrać odpowiednio wygenerowany link celem publikacji na swojej stronie, facebooku lub innych kanałach elektronicznych mających na celu przekierowanie ruchu na stronę www.konesso.pl
 • Po spełnieniu wszystkich warunków zawartych w §1, do konta Klienckiego zostaje przypisana prowizja w wysokości 5% wartości zrealizowanego zamówienia, wynikająca z tytułu przekierowania za pomocą linku referencyjnego. Wartość zamówienia jest sumą wartości poszczególnych produktów, usługi oraz koszty wysyłki nie są wliczane. Premiowane są wyłącznie zamówienia złożone po bezpośrednim przejściu z linku lub reklamy.
 • Złożone przez poleconych Klientów zamówienia widoczne są w zakładce “zamówienia Klientów” programu partnerskiego. Stan swojego konta można na bieżąco sprawdzać w zakładce “rozliczenia”.
 • Za zamówienia zrealizowane nie uznaje się zamówień nieopłaconych, zwróconych, anulowanych, fałszywych, nieodebranych lub niezrealizowanych z innych przyczyn. W przypadku anulowania zamówienia, Kredyt Sklepowy zostanie odpowiednio pomniejszony o kwotę prowizji wynikającą z zamówienia.
 • Prowizja zostaje naliczona po upływie 30 dni od zrealizowania zamówienia. Wynika to z wydłużonego prawa do możliwości zwrotu towaru w naszym sklepie.
 • Kredyt Sklepowy można wykorzystać poprzez zlecenie wypłaty zgromadzonej prowizji w postaci bonu towarowego do wykorzystania na zakupy w Konesso.pl, a następnie zrealizowanie zamówienia z płatnością otrzymanym bonem towarowym. Dyspozycja wymiany zebranych środków na bon towarowy składana jest samodzielnie przez Uczestnika w zakładce “środki do wykorzystania”.
 • Wypłata w postaci bonu towarowego realizowana jest w terminie do 10 dni kalendarzowych od złożenia dyspozycji przez Uczestnika. Minimalna wartość wypłaty wynosi 50,00 zł (brutto) słownie: pięćdziesiąt złotych brutto. Po wysłaniu zgłoszenia o wypłatę środków obsługa sklepu weryfikuje i akceptuje bon towarowy, który po zaakceptowaniu widoczny jest w Twoim panelu.

§ 3. OBOWIĄZKI ORGANIZATORA ORAZ UCZESTNIKA PROGRAMU PARTNERSKIEGO

 • Uczestnik ma prawo zmienić dane osobowe na swoim koncie.
 • Uczestnikowi przysługuje prawo odstąpienia od uczestnictwa w Programie Partnerskim. Może tego dokonać w dowolnym momencie przez samodzielne usunięcie konta Klienckiego lub zgłoszenie takiej chęci do obsługi sklepu drogą mailową na adres sklep@konesso.pl
  • Organizator zastrzega sobie możliwość zerwania współpracy z Uczestnikiem w dowolnym okresie bez podania przyczyny. W takim przypadku Uczestnikowi zostaną wypłacone zgromadzone do tej pory środki z zachowaniem pozostałych postanowień Regulaminu
  • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sposób, formę oraz treści za pomocą, których Uczestnik komunikuje informacje o Organizatorze i realizowanym przez niego Programie Partnerskim.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do zgłaszania uwag i sugestii Uczestnikowi co do formy, charakteru zamieszczanych przez niego treści, które w opinii Organizatora mogą być lub ewidentnie będą szkodzić jego wizerunkowi i dobremu imieniu lub/i będą niezgodne z obowiązującym prawem. W takiej sytuacji Organizator ma prawo żądać usunięcia takich treści w trybie natychmiastowym.
  • Organizator nie wyraża zgody na nakłanianie do zakupów za pośrednictwem innych środków w nieprzeznaczonych do tego kanałach elektronicznych. Dotyczy to także wykorzystywania środków niezgodnych z obowiązującymi przepisami prawa.

§ 4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 • Przystąpienie do Programu Partnerskiego równoznaczne jest z akceptacją  Regulaminu Programu Partnerskiego z zachowaniem jego wszystkich postanowień.
 • O zmianach w regulaminie oraz zmianach w Programie Partnerskim Organizator będzie informował  Uczestników za pomocą strony internetowej na której zawarte są informacje o programie partnerskim.
 • Strony postanawiają, że wszelkie informacje dotyczące realizacji oraz treści Programu Partnerskiego będą traktowane jako poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim.
 • Przeniesienie całości lub części praw albo obowiązków wynikających z w/w regulaminu przez jedną ze Stron na osoby trzecie wymaga zgody drugiej Strony wyrażonej na piśmie.
 • W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego. W przypadku ewentualnych sporów Strony dążyć będą do rozstrzygnięć polubownych. Jeżeli jakikolwiek spór, kontrowersja lub różnica nie zostaną rozwiązane polubownie w ciągu 30 dni od daty pisemnego zawiadomienia wystosowanego przez jedną Stronę Stronie drugiej, kwestia zostanie ostatecznie rozstrzygnięta przez odpowiedni Sąd powszechny.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel